הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
פיד אוכל PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שבת, 05 מאי 2018 19:43

האוכל השתלט על הרשתות החברתיות והוא מרכז עניין להרבה אנשים. לכן הוא גם הפך לתחום חשוב בתוך תעשיית המזון

הרשתות החברתיות השתלטו על החיים שלנו ויש מספר ז'אנרים שבתוכם אנשים מוצאים את עצמם. אחד יכול למלא את הפיד שלו בספורט, אחרים בבעלי חיים ואצל הרבה גברים ניתן לראות פיד שמלא בבחורות יפות. אחד הדברים שמשותפים להמון אנשים הוא דווקא האוכל, כשהמון אנשים אוהבים לראות אוכל מצולם בזוויות יפות.

אוכל שנראה טוב הוא דבר מרהיב ומושך הרבה מאוד אנשים. צילום מזון הפך לתחום פופולארי מאוד אצל המוני אנשים שחלקם עושה זאת כתחביב ואחרים הפכו את זה לעבודה. צילום מזון מקצועי יכול להכניס כסף גם כאשר יש לאנשים חשבונות מלאי אנשים באינסטגרם, וגם כאשר אנשים עושים זאת בצורה מקצועית בשביל מסעדות ושפים שונים.

המטרה של צילום מזון היא להעביר את הגירוי שבאוכל לתמונה. זה כלל לא פשוט ולכן לא כולם עושים את זה בצורה מקצועית, אלא רק בתור תחביב. הקונספט הוא שבראש ובראשונה אוכלים עם העיניים ולכן צריך לספק מראה נעים לעין. יש כמובן מאכלים שלא נראים טוב, וגם אותם צריך לדעת לשפר באמצעות שיטות שונות.

אוכלים עם העיניים

צילום מזון הוא בגדר חובה היום לכל עסק שעוסק בקולינריה – בין אם מסעדות או בין אם שפים פרטיים, מסעדות פופ אפ ועוד. כל צלם מזון חייב לדעת למקסם את המנה שמולו ולגרום לאנשים להתגרות ממנה ולשקול לבוא למסעדה כדי לטעום אותה. צריך לשפר לה את המראה, לעבוד על המינוסים ולשדרג את הפלוסים.

אוכל הוא אחד מהנאות החיים ולכן זה רק טבעי שהוא יעמוד במרכז של תחומי העניין בחיים וברשתות החברתיות. אנשים אוהבים לאכול כמו שצריך, ואוהבים לנסות טעמים חדשים. עם צילום מזון ברמה גבוהה אפשר להתגרות מאוכל שלא מכירים ולנסות ללכת ולטעום אותו במסעדות מיוחדות.


 
מאמרים נוספים :

» מתחילים לרייר

צילום אוכל הוא תחום בפני עצמו, שנחשב כיום חובה בכל מסעדה או מקום קולינרי. חשוב לקחת צלם שמתמחה בתחום הספציפי הזה יש שלושה דברים שמהווים מכנה משותף הנוגע כמעט לכולם. האחד זהו מין, השני הוא טיולים והשלישי הוא אוכל. לכן, אנשים הפותחים עסקים בנושאים הללו, בנוסף לעסקים העוסקים...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com