הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
פינוקים במסיבת סיום PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 16 אוקטובר 2018 07:39

לימודים הם דבר מאוד מפרך, והדבר מאוד בולט אצל כל בני העשרה אשר כבר משתוקקים להגיע כבר אל הרגע שבו הם מסיימים 12 שנות לימוד ארוכות לעייפה. זוהי למידה שבנויה על הרבה מאוד שיעורים בכיתה ושיעורים שאותם צריכים להכין בבית, ויותר מכל אלה הרבה מאוד ימים של הכנות לקראת המבחנים הכי חשובים מכולם- מבחני הבגרות.

לאחר שעל מבחני הבגרות כבר הסתיימו להם אפשר לנשום לרווחה, אבל בין לבין ישנה מסיבת הסיום שבה חוגגים את סיום הלימודים בבית הספר בצורה רשמית עם מסיבה טובה. אחד מן הדברים הבולטים במסיבות הללו היא השכרה של לימוזינה לנשף י"ב, מה שמעלה לא מעט התלבטויות אצל הורים האם זה דבר ראוי להעניק עבור מסיבה.

 

מותר לפנק אותם על העבודה שנעשתה

אחרי הכל 12 שנים של לימודים הם לא דבר שעובר בצורה מהירה מידי, ובמהלך כל השנים הללו יש ערמת גדולות של שיעורים ולימודים אשר מגיעים אל השיא שלהם עם הבחינה שהיא בחינת הבגרות שבה מרוכז כל החומר בצורה הכי גבוהה.

עבור ההשקעה הרבה הזו שנעשתה על ידי הילדים בהחלט ניתן לתת להם את התמורה המתאימה ולפנק אותם כפי שלא ממש נהוג בכל השנים שחלפו עד עכשיו. זה הזמן שבו יכולים להרשות לימוזינה לנשף עם החברים הטובים, לא רק בגלל שמחלקים את העלות בין כל אלה, אלה בשל העובדה כי מותר לפעמים לשחרר את הרסן ולהבין כי מדובר בילדים טובים שעשו חיל בלימודים.

לא חייבים כי כל התעודה תהיה מלאה בעשיריות ובלימודי חמש יחידות בכל מקצוע מוגבר, אלא פשוט שהעבודה וההשקעה תהיה ניכרת, ועבורה יהיה אפשר לתגמל פעם ב-12 שנה עם נסיעה ברכב שנחשב להכי הכי מפואר.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com