הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
פעילות ליום הולדת – ביקרתם כבר בעולם המיתולוגיה? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י יום-הולדת-חד-קרן   
רביעי, 26 דצמבר 2018 11:06

באיזו רוח תחגגו את יום ההולדת של הילד או של הילדה שגדלו בשנה?

אז שוב מגיע יום ההולדת ושוב תצטרכו לחשוב יצירתית, להפעיל את כל המוחות ביחד, כי יום הולדת כיום הוא יום של הפקה ואי אפשר להחסיר פרט אם רוצים לכבוש את הילדים ביום הולדת שיזכרו לתקופה ארוכה. חד קרן ידוע כחיה אצילית שלא פוגעת ביצור אחר, הוא דמות מיתולוגית חזקה ויש לו כוח וכריזמה רבה. לא פלא שיצרו בדמות חד הקרן מסיבת יום הולדת נדירה מעולם חדי הקרן. אם לא הספקתם לבקר בעולם המיתולוגיה של חדי הקרן דעו שיש מפעל שלם של רעיונות, החל מתלבושות, הפעלות, תמונות, ועד להכנת קייקפופס ועוגות.

 

אתם לא לבד – תנשמו עמוק – יש מי שינצח על הפקת השנה

לפני שאתם נכנסים ללחץ, תנשמו עמוק כי אתם לא לבד בתוך עולם הילדים והאגדות. במיוחד עבורכם מסיבת יום הולדת חד קרן - פעילות ליום הולדת בלתי נשכח, עם מפעילה כובשת שמגיעה עם תפאורה, תלבושות, בלונים, הפעלות ייחודיות, איפור, חוויות של שירים, ריקודים, שמחה באוויר, ולקינוח – תהיה גם עוגה טעימה בטעם וברוח חד הקרן הקטן. העובדה שהילדים שלכם קטנים לא אומרת שהם שוכחים כל כך מהר את החוויות שסידרתם להם לכבוד הפקת השנה. זה הזמן להשקיע בהם, לחשוב מקורי, גדול ומרגש. זה הזמן עבורם להתרגש בענק כשהם מחופשים לחדי קרן במראה אצילי כשהמרחב מוכן לתפארת חדי הקרן עם תמונות של היצורים היפים ושל חתן או כלת המסיבה החוגגים.

 

למי מיועדת מסיבת חד קרן?

יום הולדת חד קרן נועדה לכל מי שמחפש להיכנס לעולם ההרפתקאות והאגדות, עולם של חיות אצילות, כל מי שרוצה לאפשר למישהו אחר לנצח על התזמורת של השירים, הריקודים, התנועה, האווירה, ההפעלות מסביב לנושא המרכזי, כשהילדים לבושים בהתאם, יושבים על כיסא מלכותי ונהנים מתשומת הלב הכובשת של כל המוזמנים, הדמויות והמפעילה המלהיבה.

 

הפקה איכותית שלא מוותרת על כלום

אנחנו לא בעד לחץ חברתי, ולכן אנחנו לא מתייחסים ליום ההולדת כתחרות בין ההורים או בין הילדים. המטרה האמיתית היא להנציח רגעים קסומים בהפקה שלא מוותרת אף לא על פרט אחד כי כל הרעיון הוא להתרגש ולרגש את הילדים, לאפשר להם להיכנס לעולם מיתולוגי שיש בו ערך של טוהר ותמימות, ילדותיות ונאיביות. הגשימו לילד ולילדה את החלום להתרגש מיום הולדת של חדי קרן, הכל יותאם וישתלב באופן מושלם. אתם רק צריכים להיות בעניין, והכל יתרחש מאליו.

 
מאמרים - עמוד הבית אומנות ובידור אומנות כללי פעילות ליום הולדת – ביקרתם כבר בעולם המיתולוגיה?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com