הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
פריט בכל בית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שלישי, 01 אוגוסט 2017 16:20

במסגרת מסע הקניות השבועי שלנו בסופר, ישנם מספר פריטים שחוזרים על עצמם כמעט כל שבוע והשימוש בהם הינו קבוע

 

בזמן שהצרכן הישראלי בוחן את סל הקניות החודשי שלו בסופר, הוא מגלה כי ישנם מספר מוצרים קבועים שהוא קונה כגון: חלב, קפה חומוס ופריט נוסף שהתווסף לרשימה זו לא מזמן הינו מגבות נייר המיועדות לשימוש חד פעמי ושומרות על הניקיון.

השימוש שלנו במגבות נייר הינו כמעט לכל פעולת ניקיון בבית, בין אם מדובר על ניקוי החלונות, אבק ועד ייבוש הידיים לאחר שטיפת כלים בכיור. מקרים נוספים בהם אנו צורכים מגבות נייר הינו כמובן במהלך טיגון שניצלים. בזכות מגבות נייר אנו יכולים לספוג חלק ניכר מהשמן שספוג בשניצל לאחר הוצאתו מהמחבת הלוהטת.

שוק מגבות הנייר הינו שוק צומח באופן קבוע ותדיר, ההערכות כיום כי היקף שוק זה הינו קרוב ל-100 מיליון שקלים. כמעט בכל מטבח בישראל בין אם מדובר בבית מגורים או במשרד שיש בו עובדים, נוכל למצוא את מגבות נייר אלו.

לאור הביטוח ההולך וגובר למגבות נייר וכי מדובר במוצר שההשקעה הכספית שלנו בו הינה מינימלית אבל התמורה הינו מירבית, החלו חברות רבות לשווק אותו וכיום שאנו מגיעים לרכוש מגבות נייר בסופר המבחר הינו גדול מאוד. טרם הבחירה מומלץ לבדוק את כמות הנייר הקיימת בחבילה, לעיתים ישנן חבילות עם מחירים נמוכים לעומת אחרות אבל עם כמות נייר פחותה בהרבה. טיפ נוסף, בצעו השוואת מחירים בין הרשתות לעיתים המחיר ברשת אחת גבוהה משמעותית מרשת אחרת הנמצאת מעבר לכביש.


איכות לא מילה גסה

המבחן הגדול של מגבות נייר והאיכות שלהן, הינה במידה ומגבות אלו מתפוררות מיד לאחר השימוש, וכמות הספיגה של מגבת נייר בודדה. ישנם מקרים בהם תגלו כי דווקא מגבות נייר מסוג פשוט יותר, מסייעות להגעה לתוצאה הטובה ביותר מבחינת ניקיון ומאמץ עבורכם.


 
מאמרים נוספים :

» חסכוני ויעיל

שימוש במגבות נייר הוא יעיל מאוד ואף מהווה חסכון לבית עסק וגם לבתים פרטיים. רכישה בכמויות גדולות ובסוגים שונים תאפשר גיוון ואפקטיביות יש הרבה מאוד מוצרים של טואלטיקה שהבית או העסק פשוט לא יכול להסתדר בלעדיהם. יש שיגידו סבון או מגבות, אך אין עוררין על החשיבות של איכותיות בכל...

» שימושים של מגבות נייר בבית העסק

גלילים של מגבות נייר נמצא היום כמעט בכל בית עסק, מגבות חד פעמיות הן מצרך שימושי יומיומי לשמירה על ניקיון בסיסי. בעזרת מגבות נייר ניתן לנקות את שולחנות המשרד, לטפל במהרה בכוס קפה שנשפכה בשגגה, לנקות את החלונות במשרד וגם לנקות את חדר האוכל. מגבות נייר משמשות את כל סוגי העסקים,...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com