הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
פתח וסגור PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
ראשון, 05 אוגוסט 2018 11:32

לדלתות פנים יש השפעה גדולה מאוד על העיצוב ועל הפונקציונאליות של הבית. יש לבחור דלתות מתאימות ולחפש מבצעים

בזמן בנייה או שיפוץ של מבנה, יש צורך לשים לב לכל הפרטים, גם לאלו שנראים לקטנים ולא משמעותיים. אנשים חושבים קודם כל על העיצוב של אלמנטים בולטים כמו הסלון, חדרי השינה, האמבטיות, הרצפות והרהיטים, ולעיתים שוכחים אלמנט כל כך דומיננטי כמו הדלתות. דלתות פנים הן נפוצות מאוד בבית, כאשר בכל מבנה יש לפחות 7 או 8 דלתות כשהנראות שלהן היא בולטת מאוד.

כל התחום של דלתות הפנים עובר מהפכה בשנים האחרונות, של שיפור ושדרוג. אם בעבר היו בכל מבנה דלתות סתמיות, לא אטומות לרעש, נטרקות ולא יפות או עם כל אלמנט של סטייל עיצובי, היום אפשר לקבל מגוון רחב של דלתות מעוצבות, עם מנגנוני סגירה שקטים ובעיקר דלתות עבות אשר אטומות לרעשים מבחוץ.

אותן דלתות איכותיות מגיעות במגוון עצום של דגמים ויכולות לשדרג מאוד את כל הפן העיצובי של הבית. בכל קנייה של דלתות פנים מתחילים מהסטנדרט, ומתחילים לטפס מעלה ברמה, בטיפוס שכולל עיצובים וחריטות שונות, ידיות מיוחדות וכמובן, עובי רב יותר לאיטום רעשים. ככל שתשקיעו יותר, כך תקבלו דלת אפקטיבית ויפה יותר.

לנצל את התחרות

עניין העלויות הוא כמובן חשוב מאוד, אם כי כל אחד יכול לחפש דלתות פנים במבצע ולקבל איכות במחיר מוזל. בגלל שהדגמים משתנים כל הזמן והטכנולוגיה הולכת ומתקדמת, אפשר למצוא דלתות פנים במבצע מדגמים קודמים, אך עדיין לשמור על איכות גבוהה ועל טעם טוב. יש גם תחרות גדולה כיום בתחום, מה שגורם להנחות ולהוזלות במחיר.

כאשר קונים דלתות פנים במבצע כיום, בונים על כך שהן איכותיות מספיק כדי להיות עמידות ולהחזיק במשך תקופה ארוכה. חשוב מאוד להבין שלא צריך לחכות לקנייה של בית חדש או לשיפוץ כללי גדול, אלא פשוט לשדרג את הדלתות ולהתאים אותה לעת המודרנית מבחינה פרקטית ועיצובית.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com