הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

פתרון בבטון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 27 נובמבר 2017 11:58

תערובת צמנטית clsm היא המילה האחרונה בתחום הבטון והיא מעניקה אין ספור אפשרויות ופתרונות לבעיות רלוונטיות בתחום

בנייה איכותית תלויה בעיקר בחומרי הגלם של העבודה. כאשר מחפשים איכות, פונים לחומרים טובים ומוכחים אשר ידוע כי הם עושים את העבודה. זה מתחיל בבסיס וממשיך הלאה לאלמנטים העיצוביים. כאשר רוצים בסיס טוב וחזק אשר ייצור בטון עמיד, יש להשתמש בתערובת צמנטית הנקראת clsm כנקודת פתיחה.

תערובת צמנטית clsm היא למעשה תערובת בעלת חוזק נמוך מבוקר, אשר מסופקת לאתר בתוך מערבלי בטון, בדגש על קלות שימה. התערובת ידועה בזרימה החלקה שלה והיא בעלת כושר התהדקות עצמית. בנוסף, מדובר בחומר חפיר שיכול להקל מאוד על העבודה בהמשך הדרך. כל התכונות הללו הופכות את התערובת לכזו שמעניקה פתרונות איכותיים למגוון רחב של בעיות.

הייעוד של תערובת clsm הוא להוות חומר מילוי לתעלות פתוחות וכן תחליף לקרקע יציבה. הרכב התערובת כולל צמנט ותוספים כימיים ייעודיים בנוסף לחול ואגרגטים. השימה היא בשיטת השימה הישירה, כלומר עם משאבות או כל דרך מקובלת אחרת, אין צורך בהתארגנות מיוחדת למען השימה והעבודה בשטח.

דינמיקה חשובה

בעקבות הגמישות, הדינמיות והתכונות של תערובת clsm היא מתאימה בעיקר למקומות בהן תערובות סמיכות יותר לא יכולות להגיע. ניתן להדק עם התערובת צנרות, לתת מעטפת תת קרקעית ועוד שאר עבודות מסובכות שדורשות פתרון מיוחד ואיכותי. התערובת מאפשרת לקבלן למצוא פתרון ייחודי ויצירתי למגוון רחב של בעיות שנראות כמו אין מוצא.

הפיתוחים הטכנלוגיים ומחקר של שנים הגיעו והזדקקו למוצר אחד איכותי אשר מהווה שדרוג משמעותי לעומת האלטרנטיבות האחרות הקיימות בשוק. תערובת clsm היא המילה האחרונה בתחום הצמנט והיא מעניקה למשתמש הרבה מאוד אפשרויות שלא היו אפשריות בעבר הלא רחוק כל כך. כיום, אפשר לייצר פתרונות צמנט איכותיים לצנרות ולמעטפות בעזרת תערובת המושלמת לעבודה בכל צורה שהיא.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com