הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

פתרון מוחלט PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
רביעי, 22 נובמבר 2017 10:33

עסק המתנהל עם הרבה סחורה צריך פתרונות איכותיים. כלובי אחסון מספקים פתרון מצוין להרבה מאוד בעיות שינוע ואחסון

המטרה המוצהרת והמרכזית של כל בית עסק הוא למכור מוצרים, אך עד שהם מגיעים לביתו של הלקוח, יש צורך בטיפול מסור בהם. כל עניין הטיפול בסחורה יכול להיות מאתגר מאוד, לבטח אם מדובר בסחורה שבירה או מסוכנת ולכן, יש צורך בהליכים בטוחים, יעילים וכאלו שלא יגבו מחיר גבוה מדי על העובדים ובעל העסק.

כאשר רוצים לשנע מוצר ולאחסן אותו בצורה בטוחה, אין כמו כלוב לאחסון מברזל שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. עם כלוב אחסון טוב אפשר לאחסן מספר רב של מוצרים, לסוע איתם למקומות רחוקים, ולהטעין ולפרוק אותם בקלות יתרה. הכלובים הללו בנויים להובלה ויש להם מספר פתחים וגלגלים על מנת להקל על כל המעורבים ולחסוך בזמן.

זמן זה כסף וכאשר סחורה יושבת בצורה לא נכונה ויכולה להיהרס, או מועברת בצורה לא בטוחה ולא יעילה, יש בזבוז רב שגורם במישרין וגם בעקיפין להפסדים גדולים לעסק. כלוב לאחסון יכול לפתור מספר בעיות במכה אחת – החל משלב הטעינה והאחסון ועד לשלב הנסיעה והפריקה.

אפקטיבי ודינמי

יש מגוון רחב של כלובים מהם אפשר לבחור, כאשר כל כלוב מתאים לסוג אחר של סחורה. כמובן שצריך להתנהל בצורה שונה כאשר מתעסקים עם מחשבים וכאשר מתעסקים עם כריות. מנגד, יש עוד אלמנטים, כולל העברת בעלי חיים, העברת כלי זכוכית ועוד. לכל מוצר יש את הפתרון הייחודי לו בעולם כלובי האחסון.

כלוב לאחסון הוא פתרון מושלם עבור כל בית עסק והוא יכול להיות אפקטיבי לא רק בדרכים, אלא גם בתוך העסק. בהרבה מקרים יש צורך להעביר סחורה כבדה ממקום למקום בחנות או במחסן. כלוב אחסון מאפשר את הפעולה הזו ונותן לעובדים את הדינמיקה שהם צריכים בתוך העבודה שלהם.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com