הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צבע זה אופי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 29 ינואר 2019 08:08

לכל אדם יש צבע אשר אליו הוא הכי מחובר. יש כאלה אשר יציינו כי הצבע אשר עושה להם להרגיש הכי בנועם זה הצבע הכחול על כל גווניו, ויש אחרים אשר יציינו כי התחושה הזו של נועם מגיעה דווקא כשאר הם מוקפים בצבע הסגול. אצל כל אדם יש צבע שהוא מועדף, והבחירה של הצבע הזה בתור אלמנט בולט בעיצוב של הבית היא כזו אשר תסייע להגיע אל אותה תחושה נעימה של בית עבור כל אחד.

הפעולה של התאמת צבעים לבית צריכה להתחיל עם הרשימה של צבעים אהובים, כאשר בסיוע של פלטת צבעים רחבה ניתן להתמקד בכמה גוונים שמשלימים את עצמם בצורה הרמונית.

 

לא רק צבע אחד

 

מה שצריכים להבין הוא כי צבעים אינם נראים באותו האופן כאשר הם נמצאים על גבי מניפה של צבעים לעומת הרגע בו הם מרוחים על פני קיר שלם אחד. צבעים משתנים כאשר הם נמצאים במיקום גדול או קטן ומשתנים עוד יותר כאשר החשיפה של האור משתנה.

מה זה אומר בפועל? כי לא צריכים להיחפז כאשר מחפשים אחר צבע עבור צביעה של דירה, יש לקחת בחשבון כי שילוב של צבעים יעשה בצורה טובה את העבודה, לצד מריחה של כמה צבעים על הקיר כדי להתקדם אל הבחירה שתהיה הכי ברורה ונכונה.

את הצבע האהוב לא חייבים למרוח על הקיר. ניתן להשיג אותו על ידי הוספה של פריטים בודדים, כמו מגבת, מצעים, דלתות  מטבח, כריות נוי ועוד שלל של פריטים שבמידת הצורך ניתן ביתר קלות אותם להחליף. זה גם לא עולה הרבה כסף וזה בהחלט לא מצריך לעמול על צביעה מחדש של כל הקירות לאחר שכבר בוצעה התאמת צבעים לבית והצביעה היא כזו אשר מתגלה בתור מוטעית.


 

תגובות  

 
0 #1 בחירת רהיטתמיר 2019-02-03 05:41
חשוב לציין גם את השפעת החיבה לצבע כזה או אחר כשמדובר בבחירת רהיט לבית או לעסק.
ציטוט
 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com