הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צובעים בצבעים יעילים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 18 יוני 2018 12:30

צבע הוא חלק בלתי נפרד מכל העולם כשאר בצבעים משתמשים עבור צביעה של כל דבר כמעט. עם צבע יכולים לצבוע קירות לכל גוון נדרש, עם צבע יכולים לצבוע פריט קטנטן כמו קובייה של משחק, צבע יכול לשמש עבור יצירה של ריהוט בצבע מסוים וצבע הוא כזה שניתן לבחירה אפילו כאשר רוכשים מוצר גדול כמו רכב לנסיעה.

בשל הדרישה הגבוהה לצבעים התעשייה הזו גדלה לה לא רק במובנים של הגוונים המוצעים אלא גם בתכונות רבות לצד מבחר של יישומים אפשריים. כאשר מדובר בתעשייה שצריכה צביעה, ישנו מעבר בולט אל אבקת צבע שבה השימוש הוא הכי תדיר בשל כמות היתרונות הגדולים שאבקות מסוג אלה מציעות עבור כל פרויקט של צביעה אפשרי. אלו יתרונות כבר יכולים להיות עבור צבעים שמגיעים בגרגרים קטנים? קראו את הדברים הבאים.

 

צובעים עם אבקת קסמים

אולי זה נשמע מוזר כיצד אבקה יכולה לצבוע בצורה טובה משטחים שלמים, אבל השימוש באבקות צבע הוא לא תחום חדש, כאשר השילוב בין אבקה לחום התנור יוצר את החיבור הכימי הכי חזק בין השטח שאתו רוצים לצבוע לבין האבקה שנמסה.

מעבר לכך, ישנם משטחים שלמים אשר אותם צריכים לצבוע ברמה אחידה כאשר התוצאה צריכה להיות מהירה לביצוע וגם מהירה לייבוש ככל האפשר. הצביעה עם אבקת צבע מתאימה מאוד לתחום התעשייה שבו יש משטחים גדולים רבים שאמורים להיות צבועים לפי מסגרת מסוימת של זמן. זה יוצר העדפה מאוד ברורה עבור כל סוג של צביעה שבה רוצים תוצאות ברמה הכי גבוהה שאפשר, ודרישה גבוהה של הצרכנים עבור מוצרים שנצבעו בצורה הזו לאחר שהם רואים את ההבדל במבחן של התוצאה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com