הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צובעים פריטי מתכת ב-6 שבים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 24 אפריל 2018 14:58

פריטים אשר עשויים ממתכת וכבר אינם נראים במיטבם לא צריכים להשליך. עם עבודה פשוטה של צביעה יכולים להגיע אל תוצאות נהדרות שמשמישות את הפריטים הללו מחדש. מה צריכים עבור צביעת מתכות יעילה ויפה? קראו את 6 השלבים הבאים לתוצאה נהדרת בכל פעם מחדש.

 

6 שלבים מנצחים לפריט מתכת צבוע

1.       בחירה של הצבע - לא כל צבע מתאים עבור צביעת מתכות, לכן יש לחפש אחר האזור הזה שב נמצאות כל הפחיות והתרסיסים אשר מיועדים בדיוק למטרה הזו. שם עוברים על פני החברות השונות ומחפשים אחר פחית צבע שמגיעה עם הגוון האהוב לצד יתרונות בולטים שעשויים להקל על הצביעה ולהביא לתוצאה טובה יותר.

2.       קריאה של ההוראות - זה חשוב מאוד לעבור על פני ההוראות של היצרן של הצבע. כך יכולים למנוע מצבים של בזבוז צבע ונזק שיכול להיגרם עקב שימוש לא מבוקר.

3.       הכנת הציוד לצביעה - זה לא מספיק לרכוש אך ורק פחית של צבע. לעיתים צריכים לרכוש גם כפפות, מברשת צבע ואפילו יריעה שאותה יכולים לפרוס על האזור שסובב את הפריט המיועד לצביעה. רצוי לבדוק בדיוק מה צריכים במעמד הרכישה כדי להיות עם כל הנדרש לקראת הצביעה עצמה.

4.       הכנת השטח לצביעה - יכול להיות שצריכים לשייף את המשטח מצבע מתקלף או להסיר אזורים שבהם יש חלודה. לבטח צריכים לפרוס בד שמגן על הרצפה ואזורים צמודים או להדביק נייר דבק היכן שאפשר.

5.       לבישת בגדים לעבודה - לבישה של בגדים אשר לא נורא אם יתלכלכו היא מומלצת, לצד איסוף השיער ואפילו שימוש בכפפות.

6.       צביעה וייבוש - כאשר מבצעים את הצביעה יש לשים שכבה דקה שתתייבש בקלות. לאחריה ניתן לבדוק האם יש צורך בשכבה נוספת כדי לקבל אפקט טוב של הצבע הנבחר. יש לאוורר היטב את המקום ולהביא לייבוש מלא טרם החזרה של הפריט אל השימוש.


 
מאמרים נוספים :

» בוהק ובטוח

מתכת חייבת לקבל תחזוקה בדמות צביעה איכותית. יש לעבוד עם צבע מתאים וספציפי מאוד צביעה היא פעולה תחזוקתית שכל אחד צריך לבצע אחת לתקופה. לרוב, אנשים משייכים את הצביעה לקירות בתוך מבנים, אך למעשה, כל חומר שהוא צריך תחזוקה, גם אם לא מדובר בקיר בטון או גבס. יש הרבה מאוד אלמנטים שונים...

» אומרים ביי ביי לחלודה

מתכת היא חומר נהדר אשר מצד אחד מציע את האפשרות לייצר ממנו צורות רבות, ומצד שני מאפשר להביא את החוזק הזה שמאפיינת במידה כה רבה את המתכת על סוגיה השונים. מלבד שורה של יתרונות שקיימים באופן פרטני אצל מתכת, יש גם חיסרון אחד בולט אשר יכול להתרחש במידה ולא יודעים להכיר אותו ולהכין...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי צובעים פריטי מתכת ב-6 שבים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com