הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צילום מגנטים לאירועים – מה אנחנו צריכים לדעת על זה PDF הדפסה דוא
צילום מגנטים לאירועים – מה אנחנו צריכים לדעת על זה - 5.0 out of 5 based on 1 vote
דירוג משתמש: / 1
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י חיוכים   
שלישי, 19 יוני 2018 10:07

על פניו, אנחנו אמורים לחשוב שאנחנו יודעים כבר כל מה שצריך לדעת על צילום לאירועים, בוודאי אם אנחנו ערכנו אירוע בעבר והשתמשנו בשירותים של צלמים מקצועיים, צלמי וידיאו, סטילס או מגנטים.  אנחנו לא אמורים לעשות תואר אקדמי בנושא, אבל סביר להניח שאם אנחנו ראינו מקרוב כיצד אנשי מקצוע עובדים בתחום, אז סביר להניח שאנחנו מבינים את הקונספט ולכן אנחנו יכולים להניח שאנחנו מבינים את העניין. 

 

אך זה לא מדויק, מאחר ואנחנו לא אנשי מקצוע אז אנחנו יכולים להעריך, שלא כל דבר אנחנו יודעים ויש דברים שאנחנו צריכים לדעת מעצם זה שמדובר בעניין שבסופו של דבר משפיע על התוצאה שאנחנו אמורים לקבל. הרי אם אנחנו מזמינים צלם מגנטים לצורך כזה או אחר, רצוי שאנחנו נבין מה הוא עושה ומה הוא אמור לספק לנו בסופו של דבר.

 

עכשיו צריך לומר, צילום מגנטים לאירועים זה עניין די פשוט באופן יחסי, במובן הזה שלא מדובר בתחום שדורש ציוד גדול ומתוחכם מדי, מצד שני, בשביל להפיק צילום מגנטים לאירועים ברמה גבוהה, רצוי מאוד שהאיש שיבצע עבורנו את השירות, יהיה איש מקצועי אשר למד את התחום. באופן כללי, אם אנחנו שוכרים צלם לאירוע, חשוב שיהיה זה מישהו שלמד צילום, יש לו ניסיון ויודע כיצד לגשת לאנשים, כיצד לצלם אותם. זה נכון לצילום סטילס, וידיאו וזה נכון גם לגבי צילום מגנטים.

 

מה אנחנו צריכים לדעת על צילום מגנטים

 

 

ראשית, להבדיל מכל סוג צילום אחר לאירוע, הרי שצלם מגנטים אמור לספק לנו את התמונות בו במקום. זה המשמעות של העבודה שלו בעצם. הוא מבצע את הצילום ומיד הוא מפתח את התמונות דרך המחשב ומציע אותם לאורחים שלנו. הוא לא אמור לחכות עם זה עד שהאירוע יסתיים. מפה אנחנו גם יכולים להבין שעל הצלם לעבוד מהר מבלי לבזבז זמן יקר בדרך.

 

שנית, כשאנחנו עובדים עם צלם מגנטים, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שכמות התמונות שהוא יצלם הן מוגבלות מצד אחד ומצד שני, באופן טבעי בגלל הסעיף הראשון שהצגנו, סביר להניח שחלק מהאירוע הוא יפסיד מאחר והוא יצטרך לפתח את התמונות. עכשיו, כאן קיימות שתי אופציות שמאפשרות לבצע סוג של "תיקון". האופציה הראשונה, הוא יכול לעבוד בזוג, ואז הוא יצלם ויהיה מי שיפתח. האופציה השנייה, הוא יכול לחכות עד שלב מסוים באירוע, ואז הוא יבצע את תהליך הפיתוח.

 

שלישית, הדבר השלישי אשר חשוב מאוד שאנחנו נדע לגבי צילום של מגנטים לאירועים, כמו תמונות סטילס, כמו וידיאו, התמונות אמורות לצאת באיכות גבוהה מאוד, עצם זה שהוא מצלם על מגנטים לא אומר שהתמונות אמורות לצאת פחות טובות, להיפך הן אמורות להיות איכותיות ברמה דומה ואף יותר.

 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית צילום מגנטים לאירועים – מה אנחנו צריכים לדעת על זה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com