הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צל שמגיע בתצורות רבות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 22 פברואר 2018 09:11

הרבה אנשים מוצאים את עצמם עם בית אשר בו יש את כל הרהיטים שאותם העבירו מהדירה הישנה אבל באזור של המרפסת עדיין אין להם סוג של פתרון שיכול להיות יעיל דיו על מנת לשבת בשעות אחר הצהריים בלי שהשכנים יציצו ויביטו מעבר למרפסת שלהם אל עבר מה שנעשה במרפסת שצמודה אליהם.

 

חוסר בפתרונות יעילים עבור הצללה בהחלט לא חסרים במדינה חמה שבה מידי שנה עולים פתרונות הצללה מסוגים שונים ומגוונים, השאלה היא כיצד לבצע את ההתאמה הכי נכונה בין סוג ההצללה אל עבר הצרכים השונים של כל דייר ודייר במרפסת שלו. עד כמה זה רלבנטי וחשוב? קראו את הדברים הבאים טרם הרכישה.

 

מוצאים את הפתרון הנכון

קודם כל זה חשוב להבין כי לכל דייר ישנם צרכים שיכולים להיות שונים בצורה מהותית מן הצרכים של השכן שלו, למרות שלשניהם ישנה אותה המרפסת בדיוק. יש כאלה שיותר שימו דגש על מראה מודרני שיוצר צל באזור של התקרה, ויש אחרים אשר יחפשו באותה ההזדמנות לחפש אחר פתרונות הצללה שגם מאפשרים סגירה מלאה של האזור של המרפסת לשמירה על האזור נקי מפני אבק וגשמים.

מתוך השוני המהותי הזה יכולים להתמקד אל עבר דגמים של סוככים שיותר רלבנטיים על פני האחרים, ומכאן והלאה הכל עניין של בחירת צבעים וחומרים אשר בעזרתם יהיה ניתן ליצור עבור כל דייר את הסוכך שהוא הכי מתחבר אליו גם מבחינת העיצוב שלו.

בסופו של דבר רואים כי לאנשים רבים ישנה נטייה לבחור בסוכך מסוים כאשר הם בבניין מגורים לעומת אנשים שנמצאים בבית פרטי, אבל המגוון העדכני בהחלט מראה על מעבר אל עבר בחירה חופשית יותר, וכזו אשר מראה שינוי של הפתרונות הנבחרים מידי כמה זמן.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com