הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צעצועי מין בהחלט לא מחליפים גבר PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י שוברים את המיתוס: אביזרי מין לא מחליפים גברים:   
שני, 17 דצמבר 2018 10:39

בעבר הלא כל כך רחוק, נשים היו מתביישות להגדיר עצמן כמיניות, וכל הנושא המיני היה מוצנע מאד. כיום לעומת זאת, המון נשים לא מתביישות להפגין את המיניות שלהן ולהודות כי הן נהנות מיחסי מין בריאים. לצד הנשים המגיעות לסיפוק ממגע אנושי-גברי, גם ישנן הנשים שבוחרות לענג עצמן עם אביזרי מין שונים.


שוברים את המיתוס: אביזרי מין לא מחליפים גברים:


עולם אביזרי המין הינו עולם שלם המוצע לרווקים, רווקות וזוגות המעוניינים להגיע לסיפוק עוצמתי. חשוב להבין כי אביזרי המין אינם מחליפים מגע אנושי, אלא שהם תוספת מוצלחת לזוגות המעוניינים להעצים את יחסי המין ביניהם, כמו גם לנשים רווקות המעוניינות לענג את עצמן עד שימצאו את בן זוגן. ישנם שלל אביזרים המיועדים לקהל הנשים כמו ויברטור, דילדו או רוקט פוקט, שבאמצעותם מרגישה האישה מינית, תוך שהיא מגיעה לסיפוק שלכל הדעות הינו בריא וחיוני.


אין תחליף למגע, מילה טובה ויחס חם:


למרות שאביזרי המין מענגים ללא כל ספק, חשוב לזכור כי הם אינם מחליפים מגע אנושי – לא של אישה ולא של גבר. עם זאת, המון נשים לדוגמא מעדיפות שלא לקיים יחסי מין מזדמנים עם גברים, אלא אך ורק במסגרת קשר רציני. לכן, ברגעים שכאלו, אביזרי המין יכולים להיות המענה המושלם עבור אותן נשים רווקות שרוצות לשמור את גופן מצד אחד, אך גם לענג את עצמן בסיפוק מלא מהצד השני. בסופו של דבר, האביזרים לא יכולים להעניק מגע אנושי, להעניק תשומת לב וגם יחס חם, אך הם בהחלט גורמים לסיפוק.


אביזרי המין מעצימים את ההתרגשות:


בעבר, אביזרי המין היו מכוונים לקהל הרווקים והרווקות בלבד. כיום, נדמה כי כוח הצריכה העיקרי הוא דווקא זוגות. המון פעמים ישנו רצון לשבור את הגבולות, לגעת בלא נודע ולנסות להתרגש בעוצמות הגבוהות ביותר – גם אחרי זוגיות ארוכת שנים. אביזרי המין המוצעים לרכישה מתמקדים גם בנשים, גם בגברים וגם בזוגות שכל מטרתם להכניס אורח חדש לחדר המיטות. את האביזרים תוכלו לרכוש יחד, אך גם לבדכם – וכך להפתיע את בן או בת הזוג שלכם.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית צעצועי מין בהחלט לא מחליפים גבר
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com