הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צפייה ישירה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י צפייה ישירה   
חמישי, 17 מרץ 2011 19:44

צפייה ישירה
עד לפני כמה שנים האינטרנט שימש זירה להעברת מסמכים, בהמשך אפשרי היה גם לצרף תמונות, בהמשך קובצי ווידיאו וכיום נראה כי השיא ופני האינטרנט כרגע הם צפייה ישירה.
אומרים שחברות הענק בעולם המחשבים והאינטרנט מובילות את המגמות בעולם האינטרנטי והמחשב, כך שענקית האינטרנט גוגל רכשה את אתר שיתוף הווידיאו והצפייה הישירה ברור שזוהי יריית פתיחה וסימן למהפכה שנמצאת בעיצומה.

כיום אנשים לא מסתפקים בהעלאת תמונות, רישומים שונים, כיום מעלים סרטוני צפייה ישירה. אנשים מחפשים לתפוס את הרגע כפי שהתרחש, ולא בתמונות עצורות, אנשים רוצים לצפות ולשמוע מה שאפשרי רק בצפייה ישירה. בעבר אנשים העלו קבצי ווידיאו והחליפו ביניהם קבצים במיילים, בתוכנות וברשתות החברתיות, כיום מספיק קישור צפייה ישירה על דף הרשת שלכם וכל אדם יכול לצפות בתוכן צפייה ישירה.

צפייה ישירה מול התקשורתממש כמו השידור החי שמושך רבים בטלוויזיה, כך צפייה ישירה היא הדבר החם ברשת. אנשים לא מעוניינים עוד בהורדת קבצים איטית, להמתין ולגלות מה ירד. אנשים רוצים לצפות בלי לחכות, לראות ישירות את התוכן בו הם מעוניינים.
אתר שיתוף הסרטונים הפופולארי בעולם הוא בדיוק פני תופעת צפייה ישירה. לצד כל סרטון מוצגים נתוני הצפייה וכמות האנשים שצפו בו, והמספרים לא משקרים, ישנם קטעי צפייה ישירה שמושכים מיליוני צופים.

צפייה ישירה כאלטרנטיבהצפייה ישירה הן של סרטים, סדרות טלוויזיה, סרטים עצמאיים גדלה למימדי ענק ונראה כי התעבורה ברשת כיום מושפעת רבות מן התופעה. אתרי זכייניות השידור מעלות תכנים בצפייה ישירה לאתרים שלהן ומאפשרות לקהל צופים שמעוניין בתכני הזכיינית לצפות בו בכל מקום ובכל זמן. סרטים לצפייה ישירה היא התחליף לדיסקים, המדיות הקשיחות, הצורך בשמירה ואגירה ומקצרת בעצם המון הליכים וזמן בין המוצר הנצרך לאדם הצופה בבית או בכל מקום.
אנשים כיום שומעים שירים מן הרשת, מאחסנים שירים על גבי המחשב, כך גם צפייה ישירה קורת כולה ברשת ומהווה תחליף לטכנולוגיות כמו הדי.וי.די ודומיו שכיום נראים מיושנים ולא מתקדמים.
יש רבים שעדיין לא מתחברים לתוצר שנקרא צפייה ישירה ונאמנים לצריכת מדיה באופן הישן,   אך נראה שבהמשך לא ניתן יהיה להימנע מן התופעה.

shayseo
 
מאמרים נוספים :

» מה זה צפייה ישירה?

אתרי הוקמו לא מזמן כדי לספק לגולשים את השירות הטוב ביותר שיש בצפייה ישירה.צפייה ישירה זה חידוש ברשת האינטרנט במקום להוריד ולחכות זמן כדי להוריד את הסרט והגבלות שונות וניתוקים באינטרנט אתם פשוט תוך שניה יכולים ליכנס לסרטשתרצו וכבר האתר יספק לכם את הסרט לצפייה...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com