הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
צריך להחליף מצבר לרכב? כל מה שצריך לדעת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ברדלס   
שני, 26 פברואר 2018 11:02


רובנו יודעים שהמצבר הנו חלק חשוב ביותר, אך יותר מכך לא מבינים יותר מדי – לא יודעים מה יש לבחון, מתי יש להחליף, כמה עולה להחליף מצבר לרכב מחיר וכדומה.

אי לכך אם מבקשים להבין מעט יותר, המאמר הזה במיוחד עבורכם. ראשית נתחיל עם העובדה שלנהג יש חלק מהותי ביכולתו לשמור על איכות המצבר. אי לכך יש להקפיד על הרגלי נסיעה נכונים ומראש מומלץ לרכוש מצבר איכותי, כך שבמקום שנתיים, הוא יחזיק בין 4 ל5 שנים.כמו כן פעם בשנה יש לבדוק אותו, כאשר לרוב בבדיקה השנתית מומלץ למלא אותו במים מזוקקים, לבחון תקינות וכמובן לנקות חלודה.

העת להחליף

מתי יש להחליף מצבר? פשוט מאוד, כאשר הרכב אינו מניע ואילו הסיבה לכך נעוצה במושא המאמר – במצבר. כמו כן מי שמרבהבנסיעות ארוכות, ייעשה חכם אם רכוש מצבר חדש מעט לפני תאריך פקיעת התוקף. כמו כן הרכב עוזר לנו ללמוד מתי המצבר מגיע לקצה יכולתו, כאשר רמז זה בא לידי ביטוי בעמעוםהתאורה אשר ניבטת אלינו מלוח השעונים בעת הדלקת המזגן.

עלות

עלות של מצבר משתנה בהתאם לאיכות ולסוג, אך באופן כללי ניתן לקבוע שהעלות נעה בין 400 לבן 1000 ₪, וכל עוד פונים אל חברת"ברדלס", ניתן לדעת מראש שיומלץ הסוג המתאים ביותר לצד התמחור המתחשב ביותר.

נתקעתם באמצע הדרך?

אחד התרחישים הפחות נעימים הוא להיתקע באמצע הדרך. אי לכך בין אם מדובר בבעיה במצבר או ברכיב אחר, טוב להכיר את חברת "ברדלס" אשר יודעת להגיע עד ללקוח עם צוות מקצועי וציוד ייעודי. נציגי החברה כבר יבחנו ויטפלו בבעיה ואף מראש יגיעו עם חלקים איכותיים עבור החלפה במקום. כמו כן אם מבקשים להסתדר לבד, יש להניע ישירות דרך הבוסטר, אךיש להבין שמדובר בפתרון זמני.

בדרך אליכם!

לסיכום נציין שמצבר דורש תחזוקה, למצבר יש חיי מדף יחסית קצרים ואי תקינות של מצבר עשוי לשנות את מסלול היום באופן בלתי רצוי. אי לכך אם מבקשים מראש להיות רגועים, טוב להכיר את חברת ברדלס אשר מגיעה ישירות אל הלקוח באופן מהיר ולצד מוסך נייד וחלקי חילוף אשר עומדים בתקנים המחמירים ביותר – נצלו זאת!

 
מאמרים - עמוד הבית רכב והובלה רכב ומכוניות צריך להחליף מצבר לרכב? כל מה שצריך לדעת
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com