הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
קבלת הפנים – החלק המרגש והאינטימי ביותר באירוע PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 26 יוני 2019 14:36

אחד מהשלבים המשמעותיים שלא תמיד זוכים לקבל את תשומת הלב הראויה הוא שלב קבלת הפנים. מאחר ומדובר על השלב בו האורחים רק מתחילים להגיע ולכאורה מדובר על טרום-האירוע, הרי שישנם זוגות שמחליטים שלא לקחת בו חלק.

ההמלצה אליכם? חבקו כל דקה ודקה באירוע שלכם שנערך פעם אחת בחיים! נוכחות בשלב קבלת הפנים? בהחלט בגדר חובה!

להמתין בחדר החתן והכלה? לא באמת כדאי

יש לכם 2 אפשרויות: האחת היא להמתין בחדר החתן והכלה של גן אירועים ברחובות, ואילו האפשרות השניה היא להיות חלק מהאירוע של עצמכם בשלב קבלת הפנים. בממוצע, שלב קבלת הפנים אורך כשעה וחצי, כך שבמידה ואינכם נוכחים בו, כל שיש לכם לעשות הוא להמתין בחדר שמרוחק מכל ההתרגשות הגדולה. האם באמת תהיו מוכנים להיעדר כשעה וחצי מהאירוע הגדול שעבדתם עבורו כל כך קשה?

האורחים מצפים לכם – זיכרו זאת!

בנוסף, אל תשכחו שהאורחים היקרים שלכם מצפים לראות אתכם. נסו לדמיין מצב בו אתם מוזמנים לארוחת ערב נפלאה אצל חברים, אך בעת שאתם פותחים את הדלת אתם מגלים כי לא הם אלו שמקבלים אתכם. סביר כי תרגישו מעט מבוכה, קצת אכזבה ובעיקר שלא תבינו את פשר קבלת הפנים. דומה הדבר באירוע החתונה שלכם: האורחים הגיעו כדי לחבק אתכם, לאהוב אתכם ולחגוג אתכם! מן הראוי שאתם תהיו אלו שמקבלים אותם באירוע המרגש.

השלב בו אתם יכולים להעניק תשומת לב לכל אורח

מעבר לכך, מאחר ושלב קבלת הפנים הוא שלב שבו האורחים מגיעים אל מתחם האירועים בהדרגה, זהו גם השלב שבו אתם יכולים להעניק תשומת לב מלאה לכל אורח ואורח שמגיע. זאת בשונה משלבים מתקדמים יותר באירוע שבהם אתם מוצפים ועטופים באהבה גדולה מכל עבר. תנו לאורחים שלכם תשומת לב, חבקו אותם, הודו להם על שהגיעו ותצטלמו איתם למזכרת.

אתם חתן וכלה, אך גם מארחים

חשוב שתזכירו לעצמכם לאורך כל הדרך, כי באירוע החתונה שלכם יש לכם גם אחריות גדולה כמארחים. אתם הפנים של האירוע, וחשוב שתהיו נוכחים ונגישים לאורחים היקרים שלכם. שלב קבלת הפנים הוא שריקת הפתיחה לאירוע האהבה הגדול, ואין עוד מישהו נחוץ יותר בשלב זה מכם. אחרי החיבוקים והנישוקים? סופרים לאחור את השניות לטקס החופה...


 
מאמרים - עמוד הבית בית ומשפחה בית ומשפחה כללי קבלת הפנים – החלק המרגש והאינטימי ביותר באירוע
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com