הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
קודחים בבטון של חדר הממד PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 14 מאי 2018 14:40

האזור של הבית הוא כזה אשר כל הזמן עובר שינויים בצורה שהיא די טבעית. אם משפחה מתחילה את דרכה רק עם שני הורים ואז הולכת וגדלה אל משפחה בת שלוש ואז ארבע נפשות, או יותר מכך, השינויים שעוברים על החדרים השונים של הבית הם מאוד טבעיים והם פועל יוצא של כל מה שמתרחש באותו הבית.

אם בעבר חדר פנוי היה יכול לשמש בתור מחסן או בתור משרד, הרי שלאחר שכבר יש כמה וכמה ילדים, העדיפות היא לשים כל אחד מאלה בחדר משל עצמם כדי לשמור על הסדר והשקט בצורה של הפרד ומשול. בכל פעם בה תינוק חדש מצטרף, אז מבצעים של מיני שיפוצים ושדרוגים שלפעמים מצריכים ניסור וקידוח בטון מקצועי, בייחוד כאשר מדובר בחדר שהוא ממ"ד.

 

קדיחה בבטון של ממ"ד

בסטנדרטים הנוכחיים של הבנייה זה הכרחי כי חדר אחד בכל דירה חדשה שבונים יהיה מוקצה עבור ממ"ד. חדר זה הוא עשוי בטון מזוין ואמור להיות עמיד במקרה של מלחמה. מצד אחד זה מאוד מרגיע לדעת שחדר מעין זה נמצא בדירה, אבל מצד שני החדר הזה עשוי מבטון קשיח שאם רוצים לשנות בו משהו מצריך עבודה עם כלי מקצועי בלבד.

משמע, שאם צריכים להעביר חוטי חשמל או חוטי תקשורת או אפילו להתקין טלביזיה על הקיר, צריכים את המקדח הנכון על מנת לחצוב ולקדוח ולבצע ניסור וקידוח בטון לפי כל סוג פרטני של משימה. בסופו של דבר אף אחד לא ממש רוצה לערוך עבודות בחדר שעשוי כולו מבטון כי ההוצאה תהיה גבוהה, אבל כאשר אין יותר מידי ברירה והקבלן עיצב חדר לא הגיוני מכל בחינה, צריכים לייעל את האזור הזה כדי שהוא יהיה חדר שימושי ליומיום ולא רק לעיתות של מלחמה.


 
מאמרים נוספים :

» לשנות עם טאץ'

ניסור וקידוח בטון אלו עבודות חשובות כיום בכל אתר בנייה. יש לעשות את העבודה בדגש על בטיחות ורק לאחר מכן על דיוק, מהירות וניקיון הצרכים באתרי בנייה הם שונים ומשתנים, וכל התחום הוא מאוד דינמי, אך יש צורך שתמיד נשאר רלוונטי בבנייה המודרנית – הצורך בקידוח בטון איכותי. כדי לבנות...
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com