הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

קורס אימון בצפון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טל   
חמישי, 23 נובמבר 2017 16:03

אנשי הצפון שימו לב, לא פעם אתם שמעתם על אימון אישי, התפתחות אישית, חשיבה חיובית ואת כל שאר המושגים הללו. זאת לא הפעם הראשונה שאתם מחפשים את הדרך שלכם כיצד להתמודד עם הפחדים ועם המחשבות שלכם שעוברות לכם בראש. קורס אימון בצפון מציע לכם לעבור את הפחד הזה ביחד, לדעת להתמודד עם מצבים מסוימים, וללמוד לשאוף תמיד קדימה.

האם קורס אימון בצפון מתמקד בכושר?

זהו לא כושר שאנו רגילים אליו, זהו כושר שמזכיר לנו תרגול של מתמטיקה, או שחמט, רק שהתרגול הזה הוא תרגול שנועד לחזק אצלנו מספר מחשבות שאנו צריכים לדעת כיצד לחשוב אותן.

מדוע אנו צריכים לאמן את המחשבה שלנו?

הסיבה לכך היא פשוטה, שאנו לא שולטים במחשבה שלנו במצב הרגיל. תנסו לרגע לא לחשוב, האם זה הגיוני? תנסו בכל הכוח לא לחשוב. זה פשוט לא קורה, זה פשוט לא הגיוני, ולכן עצירה של המחשבות היא לא בשליטה שלנו. לעומת זאת, על מנת שנשלוט במה שאנו חושבים, ונביא מכך תועלת, אנו רוצים ליצור מצב שבו אנו מאמנים את המחשבה שלנו לחשוב בדרך מסוימת.

כיצד מאמנים את המחשבה?

אנו מאמנים זאת בעזרת דיבור, ובעזרת מעשה:

 

  •           דיבור – לפני שאנו נתחיל לתרגל מספר דברים בצורה מעשית, אנו נרצה לדעת יותר מה אנו עושים, ומה עלינו לעשות הלאה, ולכן אנו מדברים על האימון האישי בקורס שלנו. הדיבור הוא לא דיבור משעמם, זוהי הדרכה שאתם עוברים ביחד עם שאר הכיתה, ואתם מקבלים את הכלים הדרושים לכם להתמודדות. ההתמודדות עם המצב שכל אחד נמצא בו, מתחיל ממספר דברים בסיסיים שעלינו לדעת, וכמובן לדבר עליהם כל הזמן, כי הדברים הללו מעולם לא משתנים.
  •           מעשי – השלב המעשי הוא השלב שאנו יודעים כיצד לשלוט על המחשבה שלנו, ואנו עושים זאת אחרי שאנו מכירים את התאוריה. על מנת שנוכל לעשות את השלב המעשי, אנו בלב שלם צריכים להאמין כי מה שאנחנו עושים האו נכון, ועל מנת שנדע אם דבר זה הוא נכון, אנו זקוקים לתאוריה שתועבר לנו במפגש של קורס אימון בצפון.

 


 
מאמרים נוספים :

» קורס אימון בצפון

החיים מעמידים בפנינו מכשולים ואתגרים כחלק ממסע החיים. בשונה ממכשולים רפואיים, שמקפיצים אותנו אל הרופא, מכשולים וקשיים נפשיים ומנטליים מותירים אותנו בדרך כלל להתמודדות לבדנו או בתמיכת הקרובים לנו. תמיכה זו, על אף שהיא רצויה ומיטיבה, אינה תמיד תורמת לשינויים מרחיקי לכת....
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com