הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
קחו הפסקה, גם כשאתם כותבים את הסמינר שלכם PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י כמה טיפים לכתיבת הסמינר שלכם   
חמישי, 13 דצמבר 2018 12:39

זה לא סוד שנדרש מכם להשקיע המון מאמץ בכתיבת הסמינר שלכם, אך נדמה שזהו סוד כי עליכם גם לקחת הפסקות בכל יום למידה. לא משנה כמה אתם לחוצים – עליכם לקחת אוויר ולחדש את האנרגיה!


כתיבה ממושכת ללא הפסקה תוביל אתכם לשחיקה מהירה:


יותר מדי סטודנטים מאמינים בלב שלם כי המילה "הפסקה" הינה מילת גנאי בתקופת המבחנים. אכן, לוח הזמנים שלכם צפוף, המלאכה מרובה והזמן לא תמיד עומד לצידכם. עם זאת, הפסקה בכל יום למידה שלכם הינה חשובה וחייבת להיות חלק בלתי נפרד מלוחות הזמנים שלכם. אם ניקח לדוגמא את כתיבת הסמינר שלכם, הדורשת מכם להפגין גם ידע וגם יכולות של כתיבה אקדמית, הרי שאתם עובדים על עבודה זו המון שעות ביום. בעת שתכתבו את העבודה כבר בתחילת הדרך ללא הפסקות יזומות, אתם עלולים להגיע במהירות למצב של שחיקה שיפגע בכם בהמשך.


כשאתם יודעים שיש לכם הפסקה, אתם יעילים יותר:


בעת שאתם לוקחים לעצמכם הפסקות יזומות לאורך יום הלימודים שלכם, אתם לא נהנים אך ורק מההפסקה לכשעצמה, אלא שהיא גם מאפשרת לכם לעבוד טוב יותר. התחלתם ללמוד בשמונה בבוקר וההפסקה הקרובה שלכם הינה ב-11.00? אתם מראש תעבדו טוב יותר, רק עצם הידיעה כי יש לכם הפסקה ואתם צריכים לעמוד במספר משימות עד לשעה זו. כך, אתם הופכים יעילים הרבה יותר! זיכרו תמיד כי במידה ואתם מוצאים עצמכם במצוקת זמן למרות שהכנתם לוח זמנים לכתיבת העבודה, תוכלו לפנות לשירות של כתיבת עבודה אקדמית בתשלום.


מטרת ההפסקה היא לחדש אנרגיה ולשמר מוטיבציה:


את ההפסקה שלכם תוכלו לקחת על פי שיקול דעתכם: ישנם אלו שמחליטים לקחת הפסקה לאחר כל שעת למידה, וגם ישנם סטודנטים שבוחרים לקחת הפסקה מעט ארוכה יותר בכל כמה שעות למידה. חשוב שתזכרו כי ההפסקה אינה מותרות, אלא שהיא הדלק שלכם להמשך יום הלמידה שלכם. אם יום למידה יעיל ואיכותי חשוב לכם, עליכם לקחת הפסקה שבה תוכלו לנוח, לאכול, לצפות בפרק בסדרה, לשמוע מוסיקה או לגלוש באינטרנט על מנת להתאוורר. 
מאמרים - עמוד הבית לימודים וחינוך לימודים כללי קחו הפסקה, גם כשאתם כותבים את הסמינר שלכם
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com