הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
קל להמליץ על רכישת כרטיס סים בינלאומי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אריאל   
שני, 02 ינואר 2012 09:34

כרטיס הסים הוא ליבו של הטלפון הנייד – הסים מכיל את נתוני הצרכן אל מול הרשתות הסלולריות ומהווה למעשה "תעודת הזהות" שלך בכל רשת סלולרית שבה תהיה. השירותים והחבילות שברשותך אינם קשורים למכשיר ספציפי, כפי שרבים מאמינים, אלא דווקא לכרטיס הסים שנמצא בקרבי המכשיר.
במכשירים ותיקים, החלפת כרטיס סים היא פעילות קשה שדרשה הפרדת רכיבים במכשיר עצמו – אך בימים אלו כל אחד יש באפשרותו להוציא לפועל החלפה של כרטיס סים ספציפי באחר.
כל חברה סלולארית מוכרת כרטיסי סים משלה, ובגלל זה בעת מעבר בין חברות סלולריות נדרש הקליינט לאסוף כרטיס סים חדש ולבצע חילוף של הקודם. מלבד מעבר חברה, עוד מקרה בו רבים מוצאים את עצמם מחליפים סים הוא דווקא בזמן טיול לחוץ לארץ.
הסיבה לכך היא שהמפעילות הסלולריות בארץ, להן רובנו מנויים, מציעות חבילות שירות ושיחות לטסים למדינה אחרת, אולם בחלק הארי של המקרים מדובר בחבילות יקרות משמעותית ולא משתלמות בפירוש. אמת זו פתחה את השוק למכירת כרטיסי סים בינלאומיים עבור אלו הטסים למדינה אחרת. במאמר זה נסקור את הסיבות שבגללן מומלץ להצטייד מראש בכרטיס סים חליפי לפני טיול למדינה אחרת.

קניית כרטיס סים טרם הטיסה

ניקח לדוגמא את ארה"ב – יעד פופולרי אצל ישראלים, ממגוון סיבות. חלקנו הגדול מכירים קרוב שמתגורר בארה"ב, ביקר בקרבה או סתם נסע לחופשה ממושכת. לא משנה סיבת הטיסה, כדאי מאוד לרכוש מראש כרטיס סים אמריקאי לפני שעולים על האווירון.
באמריקה ניתן למצוא עשרות מפעילות סלולריות יחודיות – ואדם שרוכש מראש כרטיס סים מתאים ומכניס אותו לתוך המכשיר, יכול להנות ממחירים מקומיים לביצוע שיחות (להבדיל ממחירי ה"נדידה" המוגזמים שבעלי סים שאינו אמריקאי צריכים לשלם למפעילה). קניית סים לפני הטיסה הינה הוצאה חד פעמית, וכרטיס הסים לרוב טעון מראש בכמות מסויימת של דקות שיחה – תוך הקפדה על כך שגם עלויות טעינת דקות נוספות יהיו נמוכות משמעותית מביצוע שיחות עם סים שאינו מקומי.

כרטיס סים בינלאומי – מילות סיכום

אנו עוסקים ברשת ביטחון עליה קל עבורנו לעוץ לכל מטייל – קבלת אפשרות להנות מביצוע שיחות לישראל ושיחות מקומיות ללא כאב ראש ובלי לדאוג, עבור המחיר המזערי שניתן להשיג. את הרכישה ראוי לעשות עוד לפני הטיסה, ואז להכניס את הסים האמריקאי בזמן הטיסה (כשהסלולרי ממילא מכובה) – כך שבדקה שתגיעו, כבר יהיה באפשרותכם לעדכן את המשפחה והחברים שהגעתם – בעלות מזערית. חופשה כיפית וכדאית!
 
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי מחשוב קל להמליץ על רכישת כרטיס סים בינלאומי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com