הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

קריירה בתחום הטיפוח PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
חמישי, 07 דצמבר 2017 07:21

בשנים האחרונות ניתן לראות תנועה מאוד ברורה של נשים שהן אימהות אל עבר יצירה של עסק משל עצמן אל מול נטישה המונית של נשים בוגרות יותר את העבודה שלהן בתור שכירות אל עבר התחלה של עסק עצמאי שהן מפתחות ובונות בכוחות עצמן, ועם הכישורים האישיים של כל אישה. הרבה מהתנועה הזו טמון בעובדה כי נשים מאוד מתקשות לנהל את הבית יחד עם הניהול של הקריירה שלהן עם חשיבות מכרעת של הבאת פרנסה מצידן ביוקר מחיה שלא חולף לו.

החלק השני טמון בעובדה כי נשים עם ילדים קטנים פשוט לא יכולות להיעדר שעות כה רבות מן הבית, בייחוד כאשר הילדים הקטנים חולים במידה רבה בשנים הראשונות לחייהם. אחד מן התחומים שבהם נפתחים עסקים עצמאיים על ידי נשי הוא תחום האסתטיקה, כאשר קורס בניית ציפורנים במרכז הוא בין הבולטים מהבחינה הזו.

 

נשים יוצרות עתיד לעצמן

התחום של הטיפוח אומנם כולל לא מעט תחומים אבל נשים יצירתיות נמשכות בצורה משמעותית אל התחום של טיפוח הציפורניים, כאשר הרווחים משעה אחת של טיפוח אצל מניקוריסטית מיומנת ובעלת ניסיון יכול לבוא לידי ביטוי בשכר שהוא גבוה פי כמה וכמה מאישה אחרת שעובד בתור שכירה בשכר שעתי ממוצע.

עם התובנה החשובה הזו נשים לא מאבדות את הזמן החשוב וניגשות אל עבר מקומות אשר מעבירים קורס בניית ציפורנים במרכז מתוך ההבנה כי לאחר צבירת הפרקטיקה הנדרשת הן תוכלנה ליצור מעגל של לקוחות אשר איתו הן מנהלות לוח זמנים של עצמן ומנהלות את הבית ביתר הזמן שנותר. כל זאת עם הגדלה של הרווחים ככל שהזמן חולף, ועם האפשרות המאוד ברורה להוסיף שירותי אסתטיקה נוספים שמעלים את שכרה החודשי...


 

התחברות לאתרקרא עוד..

מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il
מוסררה - בית ספר לאומנות
www.musrra.co.il

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד בהם הם לומדים או למדו

עוד בנושא...

Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com