הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
רגוע ושקט PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
חמישי, 04 ינואר 2018 06:50

במהלך כל היום אם זה בעבודה שלנו או בשעות אחר הצהריים עם הילדים בבית אנחנו בסוג של מירוץ נגד הזמן

 

אם המרוץ הזה שאנחנו מדברים עליו מוכר גם לכם, אז בוודאי אתם תתחברו עוד יותר לרעיון שלנו שחייב להיות לכל אחד ואחד מאתנו מקום של שקט ורוגע שאליו הוא יכול להגיע מתי שהוא מרגיש שהוא חייב כמה דקות של שקט לעצמו.
אצל מרבית האנשים המקום הזה הוא חדר השינה שלנו, שאליו אנחנו מגיעים לאחר כל תלאות ונפלאות היום שעברנו כדי להירגע ולהצליח לנוח ולישון כמו שצריך.

על מנת להשיג את מטרה זו עלינו לדאוג כמובן שגם צבעים לחדר שינה יהיה מרגיעים ולא צבעים צועקים ובוהקים, שעשויים לגרום לכם ללחץ ולדאגה בדיוק ההפך ממה שאתם מחפשים שאתם נכנסים לשכב במיטה שלכם.
כיום ישנה חשיבות מכרעת לנושא זה של צבעים לחדר שינה גם אם אתם מתחברים לכל נושא הפנג שווני ומאמינים כי זוהי אחת הדרכים שיובילו אתכם לרוגע ולשלווה שאתם מחפשים.

כעת לאחר שדיברנו על נושא של פנג שווני, ישנו כמובן גם כן נושא לא פחות חשוב והוא עולם העיצוב והנראות, כל אדם רוצה שחדר השינה שלו יראה יפה ומושך, ועל מנת להשיג את המראה הזה, עלינו להשתמש בצבעים מיוחדים שמתאימים ומספקים את מטרה זו.
ברור לנו שנושא העיצוב הוא משמעותי וחשוב בכל הבית אחת כמה וכמה שבאים לבדוק את חדר השינה.


התאמה לכל גיל

ברגע שאתם מגיעים לבחור את הצבעים לחדר השינה חשוב מאוד לדעת מי הוא האדם שעתיד לישון בחדר, לא הייתם רוצים לצבע את חדר השינה בצבע ורוד ולגלות כי לבסוף נער מתבגר עתיד לגור בחדר או דוגמא הפוכה. העצה הטובה ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם במידה והחדר שינה מיועד לילדים שלכם והם בגיל ההתבגרות, שבו איתם ותכנו ביחד איתם בדיוק כיצד יראה החדר מהפרט הקטן ועד הגדול ביותר ככה לא יהיו לכם ולהם הפתעות בהמשך.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com