הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

רגע לפני מסיבת פורים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 29 נובמבר 2017 06:09

כל ההורים המנוסים יודעים עד כמה זה חשוב להתכונן אל מסיבה כמה שיותר זמן לפני כן, מכיוון שבאופן הזה יכולים להשיג את כל מה שרוצים עבר המסיבה הזו עד כמה שיותר זמן מראש ועם המחיר הכי נמוך שיכול להיות. הדבר נכון במיוחד עבור רכישה של תחפושות עבור חג הפורים, שכן המחיר של אלה יכול להיות פי שתיים ואף יותר מכך בשיא העונה שלא לדבר על מלאי המידות שאוזל לו במהירות רבה בכל שנה מחדש.

אם מעוניינים לתכנן מסיבה נהדרת לקראת חג הפורים שהולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק,צריכים הרבה יותר מאשר תחפושות נהדרות לכל האורחים אשר צפויים להגיע אל המסיבה, אלא גם אביזרים למסיבה אשר הופכים את המקום להולם עבור מסיבה באופן כללי, ועבור מסיבת פורים באופן פרטני. אלו אביזרים יכולים לשמש בצורה נהדרת לשיפור האווירה החגיגית? קראו את הדברים הבאים עבור תכנון של מסיבה שכולם יזכרו בה בחיוכים.

 

מכניסים חיים למסיבה

איך בדיוק יכולים להכניס קצת יותר אווירה רלבנטית אל חג הפורים מלא התחפושות? ליצור מקום שבו מרגישים את השמחה והצהלה עבור חג זה עם שלל של קישוטים שמרגישים כמו מסיבה, אבל מדויקים מבחינת החג עצמו עם האפשרות ללבוש כל מיני אביזרים למסיבה שכוללים, שרשראות, משקפיים ואפילו רטיות לעין של שודדי ים נועזים. בצורה כזו כל אורח יכול התחבר אל האווירה גם אם הגיע לא ממש עם תחפושת אלא עם בגדים חגיגיים למסיבת פורים בלבד.

מה כדאי להביא זה כבר שיקול דעת של כל אחד מאלה שבוחרים לערוך את האירוע ולארח את אלה שמגיעים אל המסיבה, בכל מקרה תמיד אפשר לסמוך על העובדה כי תהיינה סופגניות טעימות והרבה מאוד אווירה שמחה כראוי לחג פורים שמח ומבדח...


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com