הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
רואים את כל התמונה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 17 יוני 2018 13:41

לא תמיד תמונה שרוכשים מגיעה עם מסגרת צמודה, ויש לא מעט אנשים אשר אוהבים להחליף את המסגרת הפשוטה למשהו שהוא יותר מהודר כמו במקרה של מסגרת עבור התמונה של החתונה. התחום של מסגור תמונות הוא כזה אשר מציע שלל רחב של מסגרות ככל שהמסגרייה היא כזו שמומחית בתחומה, ולכן זה חשוב מאוד להבין את הצעדים עבור הבחירה הכי נכונה של מסגרת שלא רק תחמיא עבור התמונה אלא גם תתאים לטעם האישי ולסגנון של האדם והמקום שבו היא אמורה להיות תלויה. עברו על הדברים הבאים על מנת להגיע אל החלטה שתעשה בצורה עד כמה שיותר טובה.

 

איך בוחרים את המסגרת המתאימה

·         חומר- הדבר הראשון שצריכים להבין כאשר מתכוונים לרכוש מסגרת עבור תמונה הוא שקיימים חומרים שונים שמהם יכולים להרכיב מסגרת, וזה כולל גם מסגרות אשר עשויות פלסטיק וגם מסגרות אשר עשויות מסוגים של עץ. יש לבחור את החומר הכי אהוב שהולם את התמונה ולא מאפיל עליה תוך כדי.

·         עיצוב - לא כל מסגרת עשויה באותה הצורה. ישנם עיצובים מאוד מגוונים עבור המסגרות כאשר כל אחד יכול לבחור האם הוא מעוניים במסגרת חלקה ושטוחה או מסגרת מעוגלת ואפילו כזו אשר מגיעה עם דוגמא וחריטה.

·         גודל - בסופו של דבר מסגור תמונות נעשה בהתאם לגודל של התמונה, לכן יש להגיע עם המידות על מנת שתהיה התאמה נכונה שבין התמונה לבין המסגרת שאותה בוחרים עבורה.

·         מחיר - לא כל אחד מעוניין להשקיע בצורה דומה עבור המסגרת של התמונה. המחירים יכולים להיות בפערים מאוד גדולים ולכן זה מאוד חשוב לבדוק את העלויות עבור כל סוג של מסגרת טרם ההחלטה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com