הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

רוכשים טרמפולינה איכותית PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 05 דצמבר 2017 06:27

לקפוץ הוא דבר מהנה, כאשר באופן די טבעי ילדים הם עדיין כאלה שנהנים מהפעילות הזו יותר מאשר הורים שנעשים הרבה פחות גמישים עם הגיל, בייחוד כאשר הם לא מטפחים את הצד הזה של הפעילות הגופנית ככל שהשנים חולפות להן.

אחד מן הטרנדים היותר בולטים עבור רכישות לבתים פרטיים היא הרכישה של טרמפולינות אשר מעניקות הורים את המענה הכי יעיל לפעילות ספורטיבית לילדים מצד אחד, ואת השקט היחסי להורים שעדיין יכולים להישאר בבית כאשר כל זה מתרחש, מצד שני. השאלה המתבקשת היא אלו סוגים של טרמפולינה הם כאלה שאיתם יכולים להיות בטוחים שהילדים מקפצים ללא סכנה. קרא הלאה.

 

בודקים רמת בטיחות ואיכות

·         החברה המייצרת - הדבר הראשון שאותו צריכים לבדוק הוא את החברה המייצרת שמביא לארץ את מכשיר הקסם הזה שעליו ילדים יכולים לקפץ בהנאה רבה במשך של שעה רצופה. כך יכולים לראות בצורה ברורה עד כמה החברה הזו מציעה מוצרים אמינים ולבדוק את המוניטין שלה על פני כל שנות הפעילות וסוגי הטרמפולינות שהיא משווקת עד כה.

·         האחריות -  חברה אשר מציעה מוצרים איכותיים יכולה לערוב להם על ידי הצעה של אחריות שבה הם אחראיים לכל חלק וחלק של אותן דגמי טרמפולינות שרוכשים הלוקחות, ועם מידע ברור ונהיר לגבי איכות החלקים הללו והאופן שבו הם מורכבים על מנת לספק את הרמה הכי גבוהה של בטיחות וביטחון עבור הורים וילדים שבוחרים לבצע את השימוש בטרמפולינה נבחרת.

·         החומרים - כמו בכל דבר אחר יש הבדל מהותי בין שימוש בחומרים ברמה גבוהה בהרכב השונה של הטרמפולינה לבין חומרים זולים יותר שמציעים בטיחות מוכה יותר ובלאי גבוה יותר. בדיקה מהירה של החומרים תיצור את המעבר אל הדגמים האיכותיים במהירות וביעילות.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com