הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י נינה   
רביעי, 29 נובמבר 2017 08:11

שיניים לבנות הן משא נפשם של רבים מאתנו, מי אינו מעוניין בחיוך  כאשר אתם חושפים שתי שורות של שיניים לבנות ויפות?  יש לדעת, כי משקאות מסוימים כמו: קפה, יין אדום, פירות יער ועישון, הם אלה שגורמים לשיניים שלנו לאבד מיופיין ולהכהות עד לגוון צהוב שאינו מוסיף חן. אם רתם מהקריות, תוכלו למצוא רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות, אשר מתמחה בתחום הלבנת השיניים יש לקחת בחשבון כי ביצוע הלבנת שיניים, הוא אינו תהליך חד פעמי ולכן, יש לחזור עליו בכל תקופה מסוימת.

 

יש למצוא רופא שיניים עם המלצות, על מנת שיבצע את הטיפול הנכון, יתאים את הגוון של השיניים, כך שהן תיראינה טבעיות. המקצועיות של רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות, או בכל עיר אחרת בארץ הינה חשובה, כך שטיפול של רופא שאינו מומחה בתחום, רק יגרום לכם להוצאות מיותרות מה שלבטח אינו רצוי.

 

השיניים מצהיבות עם הגיל

 

יש לציין כי על פי סקר ומחקר  שערך ד"ר מארק וולף- פרופסור במכללה לרפואת שיניים של אוניברסיטת ניו יורק, הבלאי והשחיקה, הם אלה שגורמים לשיניים להיות רגישות יותר לכתמים. ישנם כאלה שאינם מודעים לעובדה, כי חשיפה למשקאות מסוימים, פירות ועוד, הם אלה שעשויים להחמיר את מצב הגוון בשיניים ואפילו לגרום להן להיות צהובות יותר עם השנים. יש לבקר אצל רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות, במידה ואתם גרים באזור זה, אשר ייעץ לכם את הטיפול היעיל ביותר ויעניק לכם טיפים חיוניים לשמירה על שיניים לבנות, לאחר טיפול הלבנת השיניים.

כמה טיפים לפני טיפול הלבנת שיניים

לפני טיפול הלבנת השיניים, יש לטפל בעששת במידה והיא קיימת, היות והתמיסה שמיועדת לפעולת הלבנת השיניים, עשויה להגיע לאזורים רקובים בשן והיא יכולה להפוך לרגישה יותר. זו הסיבה כי טיפול של הלבנת שיניים, חייבת להתבצע רק אצל רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות. גם למי שיש סתימות וכתרים בשיניים יש לדעת כי הם אינם ברי הבהרה ובמידה ויש לכם כתרים כאלה בשיניים הקדמיות, ייווצר מצב של שוני בגוון השיניים שהולבנו לבין הכתרים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה מרפאת שיניים רופא שיניים הלבנת שיניים בקריות
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com