הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

רופא שיניים השלמות שיניים בצפון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י נינה   
רביעי, 29 נובמבר 2017 08:12

הרבה אנשים, קורים להם מקרים כגון תאונות , נפילות, קטטות או אפילו חבלות ספורט. הרבה נפגעים הם ילדים ובני נוער, בגלל הנטייה לשובבות בגילאים הללו, מה שמגביר את הסיכויים לתאונות וכן לשבירת שיניים. חבלה בשיניים, נגרמת בשל מכה חזקה בלסת, בסנטר, או ישירות בשיניים. לאחר מקרה מסוג זה, אם אתם מאזור הצפון, יש להגיע אל רופא שיניים השלמת שיניים בצפון. רופאי השיניים המתמחים בהשלמת שיניים יודעים לבצע את הטיפולים הבאים:

·         שבר בזגוגית השן

·         שבר כותרת עם או בלי מעורבות מוך השן

·         שברי שורש

·         ניידות שיניים

·         יציאת השן מהמכתשות שלה

·         שבר של העצם אשר אוחזת את השיניים

אם נשברה כותרת השן, יש לפנות מיד לרופא שיניים מומחה, בכדי שיוכל לאבלן את חומרת הנזק בשן ויציע פתרונות שונים. יש לציין כי רופא שיניים השלמות שיניים בצפון, יוכל לבצע את השלמת השיניים באמצעות ציפוי חרסינה, השלמת שיניים באמצעות קומפוזיט שהוא חומר מורכב באותו הגוון של השיניים. השלמות שיניים, ניתן אף לבצע באמצעות כתרים מחרסינה. יש לציין, כי החרסינה, נחשבת ליקרה יותר אך גם לאיכותית והיא מאוד דומה במרקם ובברק שלה  לשן הטבעית, אך עם זאת, יש להיות מיומן בתחום השלמת שיניים וכן טכנאי השיניים שמכין את הכתרים חייב אף הוא לדייק ולהיות אמן בתחומו.

השלמת שיניים שבורות באמצעות ציפוי חרסינה

 התהליך של השלמת שיניי שבורות באמצעות ציפוי חרסינה, מתבצע בשני שלבים, כאשר השלב הראשון כאשר המטופל מגיע אל רופא שיניים השלמת שיניים בצפון,  כאשר הרופא עושה שימוש בחומר מיוחד, בכדי ליצור תבנית של השן השבורה. המבנה, נשלח למעבדת שיניים ושם טכנאי השיניים, יותר את ההמשך המדויק של השן שנשברה. בשלב השני, רופא השיניים ידביק את החתיכה החסרה של השן וישלים אותה בדיוק רב, עד כי לא יבחינו כי מדובר בהשלמת שן.

השלמת שיניים שבורות באמצעות שתלים דנטאליים

יש נם מקרים, אשר בהם שתלים דנטאליים עשויים להיות הבחירה היחידה בכדי לבצע את השלמת השיניים, למשל שתל דנטאלי, עשוי להשלים שן שחסרה כתוצאה ממכה או נפילה של המטופל ואין שום דרך אחרת לבצע את ההשלמה. יש לציין כי מספר שתלים דנטאליים עשויים להיות מאחז או תמיכה בגשר של כמה שיניים שחסרות. אם אתם מאזור הצפון, כדאי כי תתייעצו עם רופא שיניים השלמת שיניים בצפון, כך שתקבלו את  הידע המקצועי מבעל מקצוע כמו רופא שיניים העוסק שנים רבות בתחום ויוכל לתת לכם את האופציות השונות להשלמת שיניים

 

 


 
מאמרים - עמוד הבית רפואה מרפאת שיניים רופא שיניים השלמות שיניים בצפון
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com