הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
רוצים לטוס לחלל PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 25 ינואר 2017 07:06

האם שמתם לב להבדלים בין חברת תעופה אחת שבה יצאתם אל הנופש שלכם לבין האחרות שאף איתן עשיתם שימוש בדרך אל עוד יעד נפלא? עם השמיים שנפתחו להם לרווחה, כעת הישראלים טסים יותר ויותר לארצות זרות ומנסים את השירותים השונים של חברות הטיסה שמצטרפות את ישראל בתור יעד להורדת ואיסוף נוסעים. ריבוי הטיסות מעלה את ההבדלים הניכרים בים חברה אחת לאחרת, והופכים את אפשרות הבחירה וההעדפה להיות כזו שמובילה את הנוסעים להעדיף את חברת התעופה שהיה להם הכי נוח לטוס איתה על פני חברות טיסה אחרות.

המחירים הם זולים כבר עבור רוב הטיסות ליעדים האהובים על הישראלים, וגם חברות תעופה אמריקאיות לא מצליחות לחמוק מהתלונות שנושא איתו הישראלי באהבה רבה אל כל מקום שבו אפשר להשמיע אותן. במקרה של חברות התעופה הללו, אכן מדובר במדרג הנמוך ביותר של שירות שאף האמריקאים אחראיים לו, ועם מקום כה רב לשיפורים, נקווה שאכן אלה ימצאו את הדרך להעניק טיסה נעימה יותר.

 

טיסה מסחרית לחלל

אצל האדם האופק מעולם לא נראה קרוב יותר, כאשר הדבר הכי בולט שעובדים עליו במרץ רב חבורת התעופה היותר יוקרתיות הוא טיסה אל עבר החלל החיצון. כי אם אתם אנשים אמידים שכבר הגיעו לכל מקום אפשרי על פני הגלובוס, מה שנותר הוא לצאת את הגלובוס ולחשוב מחוץ לכדור שבו אנו חיים.

היעד הברור הבא של התעופה האמריקאית הוא לכיוון החלל, בנישה שמיועדת למאיון העליון בתחום התעופה שעליו חולשת ארצות הברית ביעילות רבה. מי תהיה חברת התעופה שתוציא טיסה מסחרית ראשונה אל עבר החלל? האם אחת מאותן חברות תעופה אמריקאיות שדווקא בולטות ברמת שירות גבוהה? נותר רק להמתין לשיפורים ולשדרוגים בחוויית הטיסה כפי שאנחנו מכירים אותה.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com