הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ריהוט מעוצב לחדר ילדים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
ראשון, 13 מאי 2018 17:48

עיצוב הוא תחום שבו צריכים להביא שילוב מוצלח של הרצונות לצד החלל הקיים והתקציב שיש לכל אחת להקצות לפעולה הזו. כאשר מדובר במעצב פנים מיומן הוא יצליח להוציא את המיטב מכל אלה ולהביא לפועל את השילוב הכי מוצלח שיכול להיות.

במידה ומדובר בחדר של ילדים, זה מאוד חשוב כי העיצוב הזה יכלול פריטים שמתאימים מאוד עבור ילדים, אבל שבמקרים רבים הפריטים היותר יקרים יהיו כאלה שאיתם יהיה שימוש גם לשנים הבאות. כאשר מחפשים אחר הפריטים הקטנים יותר, כאלה שניתן להעביר הלאה בתום השימוש, הרבה יעדיפו כי השימוש יהיה בהתאם לעיצוב וכמה שיותר פרטני. אחד מן הפריטים שהורים הכי אוהבים לרכוש עבור חדר הילדים היא ספת ילדים קטנה, כדי שזו תשמש אותם למשחק ואפילו לשינה צהריים קצרה.

 

עיצוב שבו כל פריט מותאם

נאמר שמחפשים אחר עיצוב בגוונים עבור בת, והגוונים העיקריים הם של שמנת וורוד. מה כבר יכולים לעשות עם מבחר מצומצם למדי של ספות עבור ילדים שמגיע עם ציפוי מאוד ממותג ולא פעם כזה שלא ממש מתאים אל הרעיון של העיצוב הנבחר?

במקרה שכזה לא צריכים להיכנס לסטרס, אלא פשוט לחפש אחר ספת ילדים שאותה אפשר להתאים לפי הדרישות, כאשר יש כל מיני מקומות שמתמחים ביצירה שכזו. העניין הוא רק להגיע לכדי החלטה לגבי העיצוב המועדף, כך שאותה ספת ילדים תהיה לא רק נוחה לישיבה ולשכיבה, אלא גם תראה נהדר עם כל העבודה אשר נעשתה לשם הוצאת העצוב הנבחר לפעולה. ספה איכותית שנשמרת בקפידה יכולה לשמש במשך של כמה שנים טובות ללא כל בעיה. אולי אפילו לעבור אל השימוש של הילד הבא.


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com