הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ריהוט רחוב העשוי מעץ PDF הדפסה דוא
ריהוט רחוב העשוי מעץ - 5.0 out of 5 based on 3 votes
דירוג משתמש: / 3
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י outdoordesign ריהוט רחוב   
ראשון, 07 ספטמבר 2014 02:32

ברור לחלוטין כי ריהוט רחוב חייב להיות עמיד במיוחד בפני כל פגעי מזג האוויר. ריהוט רחוב נמצא כל הזמן בחוץ, והוא חשוף על כן לכל מני פגעים של מזג האוויר, כגון חום קיצוני, קור קיצוני, לחות, רטיבות, גשם וכדומה. לכן, על מנת שיהיה משתלם להשקיע בריהוט רחוב אשר יחזיק לאורך זמן רב, הוא חייב להיות עמיד בפני כל הפגעים האלה.

לצד העמידות, שהיא מאוד חשובה כמובן לקיום ארוך הטווח של ריהוט הרחוב, חשוב מאוד כי ריהוט הרחוב יהיה נוח. כלומר, אין כל טעם להציב ריהוט רחוב ברחובות אם הריהוט לא עונה על שני התנאים האלה יחדיו ואם הוא לא משלב ביניהם בו זמנית.

חומר אחד שהוא מאוד מומלץ לבניית  ריהוט רחוב והוא גם מאוד פופולרי בכל הקשור לריהוט אשר נמצא בחוץ, כגון ריהוט גן או ריהוט לחצר, הוא העץ. יש כיום מגוון רחב מאוד של עצים, בסוגים רבים ובאיכויות שונות ומשתנות. לכל סוג של עץ יש יתרונות וחסרונות. כך למשל, יש סוגים של עץ אשר דורשים פחות טיפול תקופתי מאשר סוגים אחרים, וזה כמובן יתרון בכל הקשור לריהוט רחוב מעץ. יש סוגים של עץ אשר הם מאוד נעימים לישיבה, הם חלקים ויחסית רכים, ולכן הם גם מהווים יתרון לריהוט רחוב מעץ.

בין היתר, מדובר בעץ הטיק. זהו סוג מאוד מאוד חזק ועמיד של עץ איכותי במיוחד. עץ זה אינו גדל ומעובד בארץ, אלא הוא גדל בחוץ לארץ ומיובא לכאן מספר פעמים בשנה.

לריהוט רחוב מעץ יש הרבה יתרונות. ראשית, ריהוט רחוב מעץ הוא עמיד מאוד. העץ הוא חומר טבעי, ולכן הוא יודע כיצד להסתדר בחוץ ועם כל פגעי מזג האוויר. נכון כי העץ צריך קצת עזרה מידי פעם, אבל באופן כללי הוא חומר מאוד חזק ועמיד.

שנית, העץ הוא חומר נהדר מבחינת עיצוב של חללים ועיצוב פנים. העץ משתלב בצורה נהדרת בכל סביבה שהיא, ובמיוחד בכל סביבה טבעית כמו הרחוב. ריהוט רחוב מעץ יתאים במיוחד לרחובות ירוקים.


 
מאמרים נוספים :

» ריהוט רחוב מאלומיניום – מהם היתרונות והחסרונות שלו

ריהוט רחוב חייב לענות על מספר מאפיינים, שהם מעט שונים מהמאפיינים של ריהוט רגיל או של ריהוט גן. בסופו של דבר, לריהוט רחוב יש מספר תפקידים חשובים שיש לשים אליהם לב. ראשית, ריהוט הרחוב הוא בעל תפקיד עיצובי. חשוב להבין כי אפשר לעצב רחוב, כמו שאפשר לעצב כל חלל אחר. הדרך הטובה ביותר...
מאמרים - עמוד הבית ריהוט ריהוט לגן ריהוט רחוב העשוי מעץ
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com