הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
ריהוט רחוב מאלומיניום – מהם היתרונות והחסרונות שלו PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י outdoordesign ריהוט רחוב   
שלישי, 21 אוקטובר 2014 22:44

ריהוט רחוב חייב לענות על מספר מאפיינים, שהם מעט שונים מהמאפיינים של ריהוט רגיל או של ריהוט גן. בסופו של דבר, לריהוט רחוב יש מספר תפקידים חשובים שיש לשים אליהם לב. ראשית, ריהוט הרחוב הוא בעל תפקיד עיצובי. חשוב להבין כי אפשר לעצב רחוב, כמו שאפשר לעצב כל חלל אחר. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי ריהוט המקום, כמו שאנחנו עושים בכל חדר בבית שלנו. ריהוט מכניס המון – אווירה, הרמוניה, תחושות וכדומה. לכן, חשוב מאוד לבחור בריהוט רחוב שיהיה מעוצב באופן מסויים אשר יתאים לצרכים וליעדים שלכם.

שנית, ריהוט רחוב חייב להיות נוח. מדובר בסופו של דבר בפתרון פרקטי עבור ישיבה ברחוב. אנשים מחפשים מקום לנוח בו, לשים את הרגליים, להירגע, ולקבל עוד כוח לטובת המשך ההליכה והסידורים של היום יום. ריהוט רחוב הוא חובה במקומות רבים, על מנת לאפשר לכל מי שרק רוצה בכך לנוח ולקבל קצת שלווה ונחת. לכן, חשוב מאוד כי ריהוט הרחוב שלכם יהיה פרקטי. הוא חייב להיות מזמין, נוח ומפנק, אחרת אין בו כל תועלת.

שלישית, ריהוט רחוב חייב להיות עמיד. בדומה לריהוט גן, ריהוט רחוב נמצא בחוץ כל הזמן לאורך כל השנה, ולכן הוא חשוף לפגעי מזג האוויר השונים, כגון קור קיצוני, חום קיצוני, לחות מעיקה, רטיבות חודרת, שלג, גשם, שמש, רוח ומה לא. בקיצור – חשוב מאוד שהחומר ממנו עשוי ריהוט הרחוב שלכם יהיה עמיד מספיק בכדי להתמודד עם כל פגעי מזג האוויר האלה. כמו כן, בניגוד לריהוט גן, ריהוט רחוב חשוף לעתים למעשי ונדליזם, ולכן חשוב לקחת גם את זה בחשבון. אנשים רבים נוהגים לפגוע בדברים שנמצאים באופן קבוע ברחוב, ולכן ריהוט הרחוב שלכם חייב להיות עמיד במיוחד בפני פגעים מיוחדים כאלה.

מסיבה זו, האלומיניום הוא חומר כל כך מומלץ לריהוט רחוב. הוא חומר זול יחסית אבל עמיד בצורה בלתי רגילה. הוא אינו דורש שום טיפול, וניתן ליצור ממנו מגוון רחב מאוד של עיצובים.


 
מאמרים נוספים :

» ריהוט רחוב העשוי מעץ

ברור לחלוטין כי ריהוט רחוב חייב להיות עמיד במיוחד בפני כל פגעי מזג האוויר. ריהוט רחוב נמצא כל הזמן בחוץ, והוא חשוף על כן לכל מני פגעים של מזג האוויר, כגון חום קיצוני, קור קיצוני, לחות, רטיבות, גשם וכדומה. לכן, על מנת שיהיה משתלם להשקיע בריהוט רחוב אשר יחזיק לאורך זמן רב, הוא חייב...
מאמרים - עמוד הבית
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com