הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
רכישת נכס להשקעה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י אור   
שבת, 06 אוקטובר 2018 19:32

 

רכישת נכס להשקעה

יש בידכם סכום כסף ואתם מעוניינים להשקיע אותו בנכס? רוצים לייצר הכנסה פסיבית? אכן, רכישת דירה להשקעה זה צעד שעשוי להיות נכון.

אנשים רבים מחפשים את הדרך לבסס את המעמד הכלכלי שלהם ולהבטיח לעצמם הכנסות קבועות וסדירות. אחת הדרכים המקובלות היא רכישת נכס להשקעה. מדובר על רכישת דירה או נכס אחר שאמנם נועד למגורים אבל הרוכש אינו מתכוון השתמש  אלא להשכיר אותו לדיירים. פעמים יש לרוכש דירה משלו ובה הוא מתגורר והרכישה מתבצעת למטרת השקעה בלבד. פעמים הרוכש קונה את הבית במטרה לבוא לגור בה ביום מן הימים וכל עוד הוא אינו מתגורר בה הוא משכיר אותה. ופעמים מדובר על אדם ששוכר דירה בעיר אחת ומשכיר דירה במקום אחר.

| חברת נדלנטים מתמחים בתיווך ושיווק נדלן, משרדים להשכרה בתל אביב, ומאגר גדול של נכסים בכל אזור תל אביב, משרדים למכירה בתל אביב וגוש דן.

 עלויות, השקעות והכנסות

כאשר רוכשים דירה למטרת השקעה חשוב לדעת מספר דברים:

·         מיקום – יש אזורים מבוקשים בהם קל למצוא שוכר איכותי לבית. לעומת אזורים מבוקשים פחות בהם יהיה קשה להשכיר את הדירה. אמנם יש מקרים בהם יהיה שווה לרכוש דירה כזו ולהשקיע בה כדי להפוך אותה למרשימה יותר. גופי תאורה, ציוד מפנק, והחלפת כלים סניטריים יעשו את הבית למבוקש יותר.

·         גודל -יש לשקול מהו גדול הנכס הרצוי והמתאים לרכישה. כאשר שוקלים את העניין הזה יש לבחון את הביקוש באזור. כמו כן יש לתת את הדעת למחיר הנכס בהתאם לגודלו ולהשוות אותו להכנסה החודשית שהנכס יניב בהשכרה. ולפי זה לקבל החלטה בדבר הרכישה הכדאית.

·         מצב – פעמים רוכשים נכס במצב פיסי גרוע. מצב כזה מצריך שיפוץ יסודית שעולה כמובן הרבה כסף וגם מן ואנרגיות. החלפת ריצוף, שיפוץ מהיסוד והחלפת הצנרת אלו פעולות שנמשכות זמן ודורשות משאבים רבים. בדיקת מצב הבית תאפשר לכם להבין את אשר לפניכם וכך וכלו לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה לכם.

·         מחיר – מהו המחיר שמוכר הדירה נוקב מורת הדירה? חשוב לברר ולוודא כי מדובר במחיר משתלם ונכון בהתאם למצב הנכס וגודלו.

נכס להשקעה עשוי להיות צעד חכם ונכון עבורכם. אם כי חשוב לשקול היטב ואף להתייעץ עם גורמים מקצועיים כדי לקבל החלטה נכונה.

 

 

 


 


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com