הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
רכשתם צמיגים במבצע? עכשיו תשמרו עליהם PDF הדפסה דוא
רכשתם צמיגים במבצע? עכשיו תשמרו עליהם - 4.8 out of 5 based on 4 votes
דירוג משתמש: / 4
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טיירדיל   
שלישי, 22 יולי 2014 08:48

נכון כי בדף הצמיגים במבצע שלנו אתם יכולים למצוא את הצמיגים הטובים ביותר במחירים הנמוכים ביותר. יחד עם זאת, אסור לכם לטעות ולזלזל במידה בה אתם צריכים לשמור על הצמיגים שלכם. נכון כי אם רכשתם צמיגים בהנחה גדולה של מאוד שקלים, ייתכן כי תרגישו פחות צורך כלכלי לשמור עליהם היטב. זהו עקרון כלכלי מובן ונפוץ, אולם בכל הקשור לצמיגי הרכב שלכם, זה דבר מסוכן ביותר.

עליכם לשמור באופן קבוע ותדיר על לחץ ניפוח האוויר של צמיגי הרכב שלכם. באופן זה תוכלו לחסוך כסף בטווח הארוך על הוצאות דלק ועל רכישת צמיגים במבצע חדשים בתדירות נמוכה יותר, ובמקביל תוכלו לשמור על נסיעה בטוחה ונוחה עבור נוסעי הרכב שלכם.

קל מאוד להזניח את כל נושא תחזוקת הצמיגים. אתם רוכשים צמיגים במבצע נהדרים ויקרים, ולכן חושבים שהם אמורים לעשות את העבודה שלהם בלי כל התערבות מצדכם. ובכן, זה נכון ולא נכון גם יחד. זה נכון, משום שצמיגים איכותיים יתנו לכם הרבה יותר מציגים שאינם איכותיים. זה לא נכון, משום שאם לא תשמרו על תקינות הצמיגים ועל לחץ ניפוח האוויר שלהם, אתם תפריעו לצמיגים החדשים והאיכותיים שלכם לתפקד באופן בו הם נועדו.

כך ששמירה על לחץ ניפוח אוויר תקין אינה מביאה רק לחסכון בדלק, אלא גם, או למעשה, בעיקר, לשמירה על תפקוד הצמיגים לאורך זמן. צמיגים שאינם מנופחים כראוי יתקשו להעניק לרכב שלכם את היתרונות שהם מסוגלים להציע. לחץ אוויר גבוה מדי משנה את הצורה של הצמיג, מוביל ליותר לחץ על הדפנות, וגורם לשחיקה רבה יותר במרכז הצמיג. מן הצד השני, לחץ אוויר נמוך מדי מרפה את אחיזת הכביש של הצמיג, ומביא ליותר שחיקה של דפנות הצמיג.

לסיכום, נחמד מאוד לרכוש צמיגים איכותיים במבצע. יחד עם זאת, חשוב ביותר להמשיך ולשמור על תקינותם גם לאחר הרכישה. חשוב כי תקפידו על לחץ אוויר מדוייק ותקין בהתאם להגדרות יצרן הרכב שלכם, וכי תחליפו באופן מיידי צמיגים אשר אינם נראים תקינים דיים לנסיעה בטוחה.

 
מאמרים נוספים :

» מחזור צמיגים בישראל

בעבר צמיגים ישנים ובלויים הושלכו למזבלה שם נשרפו או נערמו לתפארת עד אשר יתפרקו באופן טבעי תוך כמה מאות שנים. למעשה יש המעריכים כי התפרקות טבעית של צמיגים נמשכת כמה מאות אלפי שנים. מעבר לנפח הרב שתופסים הצמיגים והזמן הממושך הדרוש להתפרקותם, הם גם פולטים חומרים רעילים בתהליך...
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שיווק באינטרנט רכשתם צמיגים במבצע? עכשיו תשמרו עליהם
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com