הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שאלות נפוצות על צביעת מתכת PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טל מלחרק   
חמישי, 24 ינואר 2019 18:20

מתכננים צביעת מתכת בבית או בגינה? תוכלו למצוא כאן מענה לשאלות נפוצות וטיפים שימושיים שיסייעו לכם להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

 

איך מתחילים?

 

הצעד הראשון יהיה בחירת צבע מתכת איכותי. לשמחתנו קיימים היום מותגים ישראלים איכותיים מאוד בתחום הצבע. במחירים שווים לכל כיס תוכלו לרכוש צבע איכותי למתכת כמעט בכל גוון. יש לכם את החופש לבחור בכל גוון של צבע בו אתם מעוניינים כל עוד בחרתם בצבע שמיועד לצביעת מתכת. יחד עם הצבע כדאי לרכוש גם סט של מברשות.

 

האם כל אחד יכול?

 

צביעת מתכת היא משימה אותה כמעט כל אחד יוכל לבצע בעצמו. אין צורך בהכשרה מקצועית או ניסיון רב על מנת לצבוע מתכות. אם תקפידו על עבודה על פי השלבים הבאים תשיגו תוצאות נהדרות בעבודה עצמית.

 

איך צובעים?

 

רגע לפני שמתחילים בכל פרויקט צביעת מתכת יש לבצע הכנות של המשטח ומתחם העבודה. את המשטח אותו אנו עתידים לצבוע יש לנקות היטב מלכלוך, אבק, חלודה ושאריות של צבע קודם. במידת הצורך יהיה עליכם לשייף מהמשטח שכבה דקה של חלודה או שאריות צבע. נתחיל במלאכת הצביעה רק כאשר המשטח חלק, נקי ואחיד.

 

צבע מתכת הוא צבע מכתים כך שעליכם להקפיד להרחיק מאזור הצביעה רהיטים וחפצים. את הרצפה כדאי לכסות ביריעת ניילון להגנה מפני התזה או טפטוף של צבע.

 

את הצביעה עצמה תבצעו בעזרת מברשת צבע נקייה ויבשה. כדאי תחילה לערבב את הצבע ורק כאשר הצבע אחיד להתחיל במלאכת הצביעה. הקפידו שלא להעמיס על המברשת כמות גדולה של צבע על מנת שלא לייצור שכבה עבה וגסה של צבע. כמות גדולה של צבע תגרום גם לטפטוף של צבע וכתמים. לאחר שהשכבה הראשונה של הצבע תתייבש באופן מלא נצבע שכבה נוספת.

 


 
מאמרים נוספים :

» בוהק ויפה

צבע למתכת לא צריך צבע בנאלי ומשעמם, כאשר כיום יש אופציות רבות לצבוע מתכת בצבעים מעניינים ובהתאם לעיצוב המתכות הן מאוד נפוצות ונמצאות כמעט בכל מבנה, בין אם הוא מבנה פרטי או תעשייתי. המתכת מהווה בדרך כלל גם כשלדה של בניינים וגם כאלמנט פונקציונאלי בחלונות, משקופים, מעקות, דלתות...

» טיפים שימושיים לצביעה של מתכת

לצבוע היא פעולה פיזית יחסית לא לגמרי מסובכת אלא יותר כזו אשר מאמצת את הגוף ככל שמדובר באזור של צביעה שהוא גדול ורחב ידיים. כמובן שאנשים רבים יעדיפן בשל העובדה הזו להזמין את השירותים של צבעי מנוסה בהמשך לעובדה כי לא כל אחד יודע כיצד לבצע את העבודה הכי טובה מבלי להשאיר לכלוך...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי שאלות נפוצות על צביעת מתכת
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com