הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שאלת השאלות: חתונה קטנה או גדולה? PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י מה כדאי לחגוג ? חתונה קטנה או גדולה ?   
שלישי, 25 דצמבר 2018 10:08

חתונה קטנה: חתונת בוטיק בקו עכשווי

 

הבחירה בין חתונה קטנה לחתונה גדולה היא כמו הבחירה בין נופש ביוון או נופש בניו יורק. מדובר על עולמות שונים לחלוטין, כאשר לפני שאתם מקבלים החלטה, עליכם להכיר היטב את הקווים המאפיינים כל אירוע. החתונה הקטנה הינה החתונה המודרנית ביותר – זאת מאחר והיא נמצאת כיום כחתונה המבוקשת ביותר בענף האירועים. מדובר על אירוע בקו בוטיקי, כאשר מספר האורחים נע בין 50 אורחים ל-250 אורחים. החתונה הקטנה שמה את הדגש על איכות ולא על כמות, כאשר המון פעמים חתונה זו נערכת בשישי בצהריים ולא כאירוע ערב.


חתונה גדולה: מאות של קרובים על רחבת הריקודים

 

החתונות הגדולות הן אלו המוכרות יותר במידה רבה, זאת מאחר והן מייצגות קו אירוע שעל פיו נחגגו כל האירועים בעבר. חתונה גדולה הינה חתונה שלרוב מתקבלת כהחלטה: ההחלטה של בני הזוג להזמין לא רק את המעגל הקרוב ביותר לאירוע, אלא גם מעגלים מורחבים כמו קולגות למקום העבודה, שכנים טובים, חברים של ההורים, החברים מהצבא, חברי ילדות וכן הלאה. כמות גדולה יותר של אורחים יוצרת אווירת מסיבה, בעוד כמות קטנה יותר הופכת את האירוע לכזה שהינו בגוון של יותר אירוע קוקטייל.


הכינו טיוטת רשימת מזומנים והחליטו

 

כשם שאתם בוחנים אפשרויות עם מספר אולמות אירועים בנס ציונה ורק לאחר מכן מקבלים החלטה על האולם הנבחר, כך עליכם לעשות עם פורמט האירוע שלכם: לפני שאתם מקבלים החלטה, נסו להבין בראש ובראשונה כמה אורחים יש לכם. לעתים, טיוטה ראשונית תשקף בפניכם כי כמות האורחים הבסיסית שלכם חוצה את קו המוזמנים של חתונת הבוטיק, ולעתים תגלו כי גם לאחר שניפחתם את רשימת המוזמנים שלכם, אתם לא יכולים לחגוג חתונה גדולה. לאחר טיוטה שכזו שבהחלט תוכל להשיב לכם על השאלה, תוכלו להתייעץ עם מנהל האירועים שיתאים לכם את האירוע המתאים ביותר לציפיות שלכם.


 
מאמרים נוספים :

» מדוע חתונה בקיץ הינה יקרה יותר?

הקיץ הישראלי הוא הסיבה של המון תיירים להגיע לישראל: שמש יוקדת ואווירת חופש. בדיוק מאותן הסיבות, גם המון זוגות בוחרים להתחתן בעונה זו ועל כן הם מגיעים לפגישות עם מנהלי אירועים של אולמות אירועים בנס ציונה. אז מתי כדאי להתחתן ומדוע אירוע קיץ הינו יקר יותר?הביקוש לאירועים אלו...
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי שאלת השאלות: חתונה קטנה או גדולה?
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com