הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שדרוג רצפה ישנה בעלות נמוכה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 04 דצמבר 2018 09:57

 

 

יותר מידי אנשים ממהרים לפרק את הרצפה הישנה על מנת ליצור מראה יותר עדכני עבור בית שבו יש אריחי רצפה ישנים ובלויים בדרגה משתנה. פעולה כזו לא רק מצריכה הרבה מאוד סבלנות בבית שבו לא ממש יכולים להתנהל בצורה רגילה ללא רצפה, אלא גם הרבה מאוד כסף עבור הימים של העבודה ועבור החומר עצמו שנרכש עבור ההתקנה של הרצפה החדשה.

 

ישנה אופציה אחרת, שהיא עבודה עם הרצפה הקיימת, אם על ידי חיפוי שנעשה מעל לרצפה הקיימת ואם על ידי ביצוע של פוליש לריצפה שהופך אותה באופן די מהיר לכזו שנראית חדשה, מבריקה ומעל לכל אלה גם נקייה. איך זה קורה? עברו על המאמר החשוב הבא ותחסכו זמן וכסף יקר.

 

איך משדרגים בעלות נמוכה

רכישה של רצפה חדשה הוא דבר מאוד יקר אשר מצריך את העלות פר אריח עבור שטח שלם של דירה. אומנם יש מרצפות זולות יותר וכאלה שהן יקרות יותר, אבל כאשר לוקחים בחשבון גם את העבודה הנדרשת עבור ההסרה של האריחים הישנים וגם עבור ריצוף של דירה שלמה, מקבלים עלות גבוהה בכל פעם מחדש.

 

לעומת זאת, אם בוחרים בצוות עבודה שיודע לבצע פוליש לפי סוג הרצפה הקיימת, על ידי מירוק הרצפה עם הציוד המשוכלל ניתן להגיע אל רצפה כל כך מבריקה עד כי נדמה שהיא באמת הוחלפה. העבודה מתבצעת בכמה שלבים ועם שימוש בחומרי ניקיון והברקה שונים, וזה מאוד מאוד חשוב לוודא כי מדובר בצוות של פוליש לרצפה שיודע איך לבצע את העבודה הזו בכל סוג של אריחי רצפה. כך יכולים להיות בטוחים כי התוצאה תהיה מרהיבה, ועליה יש לשמור עד העונג הבא. עדיין בעלות נמוכה ועם מינימום של הפרעה לחיי היומיום בדירה.


 
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי שדרוג רצפה ישנה בעלות נמוכה
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com