הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שומרים על הבריאות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
רביעי, 21 פברואר 2018 09:29

לצד כל האנשים אשר הולכים לכל מקום שאליו הם צריכים להגיע בצורה מהירה על שתי רגליים, ישנם גם אנשים אשר יכולים להגיע כמעט אל כל מקום שהם צריכים להגיע גם כן רק עם הסיוע של כסא גלגלים או כל כלי עזר אחר אשר מתאים אל המצב הפיזי שבו הם נמצאים.

מלבד העניין הזה של הניידות ישנה בעיה אחרת שאיתה מתמודדים אנשים אשר טווח התנועה שלהם נפגע והם לא יכולים לנוע בצורה רגילה באופן מולד או לאחר סוג מסוים של פציעה. מה יכולה להיות הבעיה? היווצרות של חולי משני לבעיה הפיזית העיקרית שבאה בצורה של פצעי לחץ בטוסיק ואפילו באזורים אחרים של הגוף, בהתאם למצב הפיזי של כל אדם ואדם. איך יכולים להעניק את הטיפול הכי טוב לגוף במקרים מעין אלה? קראו הלאה כדי לשמור על הגוף בצורה הכי בריאה שלו.

 

שומרים על הבריאות

כאשר אדם נמצא במצב של ישיבה לאורכן של שעות ארוכות מבלי שיש לו בעצם את היכולת לנוע ולקום מידי פעם בפעם על מנת לשחרר את השרירים ולהזרים קצת דם אל שאר חלקי הגוף, הוא למעשה יוצר מצב סטטי שבו יכולות לעלות סוגיות בעייתיות עבור הגוף עם הדגש על החלק האחורי שלו.

ישיבה על הישבן יוצרת לחץ קבוע על הטוסיק, וכאשר לחץ של פלג גוף העליון הוא קבוע על האזור הזה נותר סוג של פצעים אשר נקראים פצעי לחץ בטוסיק, מכיוון שהלחץ המתמשך הוא כזה שאינו מזרים חמצן אל המקום ויוצר את הפצעים הללו. מכאן שצריכים לדאוג לתזוזה במסגרת של אותה בעיה פיזית לצד הנחה של אביזרים אשר מסייעים להפחית את הלחץ הזה ככל שרק ניתן.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com