הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

שומרים על מראה טוב PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שני, 04 דצמבר 2017 05:48

הגיל עושה את שלו, וככל שהזמן חולף לו פחות מתעסקים עם בעיות פשוטות של בחירת איפור שמסתיר פצעון אחת לחודש, ורואים עד כמה שהעור עצמו נעשה הרבה יותר מאתגר עם סימנים ברורים של הזמן שחלף לו על כרטיס הביקור הכי בולט של כל אדם - הפנים שלו.

 

אומנם נשים עדיין מככבות בתור אלה שפונות בצורה תדירה יותר אל השירות של טיפולי קוסמטיקה שונים, אבל עם הזמן אפשר לראות כי גם גברים שמחים לדעת כי הם פשוט יכולים להיראות יותר טוב ולהעלות את קרנם בשוק שבו היופי עושה את שלו. מעבר לכך, ככל שטיפולים כמו הזרקת חומצה היאלורונית מציעים טיפולי יופי מהירים ולא מסובכים, כך יותר גברים ונשים שמחים לפנות אל מכוני יופי שמבצעים את אלה.

 

מגלים את מעיין הנעורים

תמיד היו דיבורים לגבי היות מעיין הנעורים מקום שממנו שותים וחוזרים להיות יפים וצעירים, ועד שיימצא המעיין הזה נראה כי נמצאה חלופה לא רעה אשר מאפשרת לקבל את המראה הצעיר הזה בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית שממלאת את כל החסר בעור שהזדקן ולסייע לעור לחדש את עצמו בעזרת החומצה הפלאית הזו.

 

הטיפול הוא כאמור לא מסובך, ובידיים הנכונות הפעולה של הזרקת החומר אל העור היא כזו אשר לא נמשכת הרבה מאוד זמן וממנה יכולים להתקדם אל עבר יתר המשימות של היום ללא זמן התאוששות או הצורך להסתיר את האזור המטופל כלל וכלל. כל אחת ואחד יכולים לבחור לעצמם את הדרך הכי טובה להיראות טוב, וכאשר מדובר בעור של הפנים רבים יעדיפו טיפול שממנו כבר לא צריכים להשתמש בשכבות עבות של איפור שנועדו להסתיר את כל הסימנים הללו של הזמן ולטבול במעיין הנעורים בכמה דקירות קטנות של מחט.


 
מאמרים נוספים :

» להחליף את התאים

חומצה היאלורונית מאיצה את פעילות ההיאלורון בגוף וגורמת להצערת הפנים. חשוב לדבר עם כמה שיותר מומחים על מנת להגיע לתוצאה האידיאלית אנשים רבים פונים לתחום הקוסמטיקה הכירורגית על מנת לבצע שינויים בגוף. מה שבעבר היה נחשב חריג, הוא נפוץ מאוד כיום ואנשים תמיד מחפשים את הטרנד הבא,...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com