הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שיגעון הניקיון PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י הגנן השמח   
חמישי, 21 מרץ 2019 08:06

שיגעון הניקיון כבר כאן לקראת פסח ואיתו מגיע השיגעון של אנשים שנזכרים לנקות גינות פרטיות, גינות משותפות ועוד המון דברים שדוחים בעיקר לתקופת החגים של פסח.

אז גם אתם לוקחים חלק בשיגעון הזה של ניקיון ואתם מחפשים גנן בתל אביב הנה כמה דברים שכדאי לכם מאוד לדעת ולקחת בחשבון. 

למה דווקא תל אביב, כי תל אביב וירושלים אלו 2 שבהם אנו יכולים למצוא בתים משתופים מאוד ישנים, אבל כשזה מגיע לתל אביב בגלל שמדובר על עיר וותיקה מאוד ויש בה בניינים מלפני יותר מ 60 שנים התחזוקה השוטפת של כל בניין כזה הופכת להיות מורכבת מאוד מכמה סיבות, בדרך כלל הדיירים הם מאוד מבוגרים ולכן אין להם כל כך אנרגיות ולפעמים גםם אין משאבים כלכליים לבצע טיפוח לגינה.

בנוסף שמדובר על גינות ישנות יש דברים מאוד חשובים שצריך לקחת בחשבון מדבור על צינוריות ישנם מאוד של השקייה שקיימים במקום ועבודה לא נכונה על האדמה של הגינה יכולה לפגוע בצינורות של הגינה ואפילו לבצע נזק גדול מאוד של התפוצצות של צינור מים.

אם צינור מתפוצץ לא רק שמדובר על בזבוז של מים שגם ככה אין לנו כל כך הרבה מים בישראל  ומעבר לעלות הכספית והערכית של בזבוז מים יש לנו את עוגמת הנפש הרבה שתיגרם לכל דיירי הבניין שיאלצו לבלות יום שלם ללא מים זורמים כי בשביל לתקן את הצינור יהיה צורך לסגור את המים מהברז הראשי לתקן ורק אז להחזיר את זם המים.
לכן לפני שאתם בוחרים חברת גינון מקצועית בתל אביב כדאי מאוד לעשות בדיקות ולעבוד עעם גנן שמכיר את העיר וידע איך להתמודד עם כל סוגי הגינות. 


 
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com