הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo

990

שיווק אסטרטגיה מכירות PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י טל   
חמישי, 23 נובמבר 2017 16:16

עולם העסקים מורכב משלושה תחומים עיקריים שאנו צריכים להשקיע בכל אחד מהם, ואלו הם שיווק אסטרטגיה מכירות. תחומים אלו הם תחומים העוזרים לנו לקדם את העסק שלנו קדימה, ולקבל עליו שליטה מלאה בכל רגע נתון. בכדי להשקיע בכל תחום שכזה, חשוב להבין מהם אותם תחומים, כיצד להשקיע בהם את המרב, ומה לעשות בכדי לשמור על רמתם.

שיווק – תביא אליך את הלקוחות

בכדי להביא אלינו את הלקוחות, אנו זקוקים למספר הגדרות:

 

  •           קהל יעד – מי זה אותו לקוח? מה הוא מחפש? מה הוא רוצה? מה המגדר שלו ומה יביא אותו דווקא אלייך?
  •           דרך גישה – לכל אדם יש דרך לדבר אליו, ועל מנת לעשות זאת, חשוב לא לדלג על השלב הקודם, כי ברגע שאנו מתפזרים, המטרה מתפספסת בקלות.

 

אסטרטגיה – תתכנן את הכל

השלב הזה האו קריטי, מאחר וגם השיווק וגם המכירות נכנסים פה. התכנון הוא שלב שאתם לוקחים את הכל, מחשבים את המסלול, וגם במידה וישנה חריגה מסוימת, בין אם בשיווק ובין אם במכירה, אתם תדעו כיצד להמשיך הלאה.

מכירות – הכסף שזורם אליכם

שלב זה הוא חשוב מאוד, וחשוב לתכנן אותו מראש כמו שצריך, על מנת שלא יצא מצב שאתם נמצאים בהפסד בגלל שאין לכם אפשרות מכירה. על מנת לעשות זאת כמו שצריך, חשוב לשבת על תכנית עסקית, ולראות את ההכנסות שלכם אל מול ההוצאות, ולדעת לצפות לגרוע מכל.

מדוע לצפות לגרוע מכל תמיד?

שיווק אסטרטגיה מכירות הם שלושה אלמנטים לא צפויים בכלל, וחשוב שאנו נדע כיצד לתאם אותם, וכיצד להתמודד במידה ואחד מהם נפגע. כאשר אנו מתכוננים מראש לגרוע מכל, אנו לא מאבדים את העשתונות שלנו, מאחר ואנו כבר מורגלים למצב הרגוע מכל, ואנו יודעים כיצד ראוי לנהוג במידת הצורך. אנשים בחיים שמקבלים בשורה לא טובה, והם לא היו מוכנים אליה, הם בדרך כלל קורסים, ופורשים מהעסק שלהם מתוך פחד, ושיתוק שהם מקבלים.

בכדי ליצור לעצמכם מציאות שאתם שולטים בעסק שלכם כראוי, חשוב שתלמדו כיצד לעשות זאת, ואת זה תוכלו ללמוד אצל האנשים המקצועיים בלבד שמלמדים שיווק אסטרטגיה מכירות.


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית שיווק אסטרטגיה מכירות
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com