הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שינויים במערכת החינוך בגנים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 22 ינואר 2019 08:19

 

 

עולם החינוך עובר שינויים  ותמורות רבות בשנים האחרונות. הדיונים לגבי האופן שבו מערכת החינוך נשארה ארכאית כאשר התלמידים הם לחלוטין כבר תלמידים שונים בעידן המודרני מביאים אל העלאת כל הפער הזה למודעות משרד החינוך וההורים.

 

כעת יש יותר שמירה על הילדים אשר מתחילה עם הוספה של צוות מיומן שמסייע להעניק תשומת לב לכל הילדים, לצד הקטנה של כיתות הלימוד עבור ילדים צעירים שמתחילים צעדים ראשונים בבית הספר היסודי. אבל גם שיטת הלימוד עצמה מראה כי הצירוף הזה של לוח, תלמידים ומורה באופן סטטי לא יוצר מקום שמפרה את כל הילדים באופן אחיד. זה קורה גם בגני ילדים עם הפיכת גני ילדים במודיעין ובשאר חלקי הארץ להיות יותר עדכניים.

 

חינוך אחר בגילאי הגן

 

מה כבר ילד רוצה מהאנשים שאמונים על הלימוד שלו? שהוא יקבל את כל אותם הכלים אשר איתם הוא יכול לראות את עצמו בתור שווה ובתור ילד שלו יש כישורים שכל הזמן עוד ועוד מגלים. אם לא נותנים לילדים את המעוף ללמוד, למעשה עוצרים את היצירתיות שאיתה ילדים מגיעים באופן קיים מבחינה פנימית.

 

לא לחינם ילדים הם הדבר הכי ניטרלי והכי יצירתי. ברגע בו מגרים את ערכי הבסיס הללו ומלמדים הרבה מאוד דברים בכל מיני שיטות וגם נותנים זמן של לימוד עצמי וחקר אישי, רואים כי הילדים הללו הופכים להיות כאלה שמבחינה אישית מצליחים להתקדם באופן יותר בריא.

לא מעט גני ילדים במודיעין ובכל הארץ מתחילים לשנות את ערכי הלימוד הללו כבר בגילאי הגן, כי עם בסיס חזק שמופרה בגילאים הללו יכולים להתקדם אל עבר מה שמחובר אל העידן הנוכחי ולא מרגיש שונה בתכלית מכל מה שקורה בעולם האמתי.

 
מאמרים נוספים :

» החינוך המתאים

יש לא מעט גני ילדים במודיעין לאור ריבוי המשפחות הצעירות. את הגן המתאים יש לבחור לאחר סקר שוק גני ילדים הם הרבה יותר מסתם בייביסיטר לשעות שההורים נמצאים בעבודה. יש להם מגוון תפקידים שונים, כולל שמירה על בטחון הילדים, עיסוקו, שמירה על אורח חייו ותזונה בריאה וכמובן, חינוך מתאים....

» מתחילים את הדרך

בחיפוש אחר גני ילדים במודיעין יש לוודא כי הגן עומד בתקנים, כי הצוות איכותי וכי הוא מתאים לדרך החיים של ההורים הדרך הפדגוגית של כל ילד מתחילה בגן ילדים, שם הוא לומד את הדברים הבסיסיים ביותר, והיא ממשיכה לאחר מכן בבתי ספר יסודיים, תיכונים וכמובן באקדמיות ובאוניברסיטאות, אך...
מאמרים - עמוד הבית לימודים וחינוך לימודים כללי שינויים במערכת החינוך בגנים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com