הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שיקולים בבחירת שערים לבית פרטי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י hen   
חמישי, 02 אוגוסט 2018 11:24

הם תוחמים את שטח הבית ומפרידים בין הפנים לחוץ. כך תבחרו שערים לבית

 

לשערים יש תפקיד חשוב בתחימת השטח הפרטי שלכם וגם בהגנה מפני כניסה של פולשים לא רצויים. מכיוון שהם מותקנים במיקום בולט הנראה גם לעוברים מבחוץ וגם לשוהים מבפנים, חשוב שהשערים לא יהיו רק פונקציונאליים אלא גם יתאימו לחזות הבית.

 

השערים של יואב עובדיה

 

כל בית נראה אחרת מאלו שסובבים אותו ויש גם הבדלים הקשורים לשטח עליו מוצב הבית ולמידות הקיימות. לכן, בחירה של שערים לבית פרטי מתוך שערים קיימים לא תמיד מתאימה. לכן יש ביקוש רב לשערים בהתאמה אישית.

 

המשמעות של שער בתכנון ועיצוב אישי אצל יואב עובדיה, זו היכולת לייצר שער שאינו נותן רק מענה פונקציונאלי לצורך להגן ולתחום את הבית, אלא גם להשיג התאמה מירבית למידות שטח הבית, והגוונים השולטים.

 

ליואב עובדיה יש ניסיון רב בעיצובים בברזל, והוא נותן מענה רחב לכל עבודות המתכת הביתיות. את השערים אנו מתכננים מתוך תיאום מלא עם אדריכל הבית ובפיקוח צמוד של יואב עובדיה, לאורך כל התהליך. השערים שלנו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים, ומעוצבים במגוון סגנונות: קלאסי, מודרני, כפרי, יוקרתי וכן הלאה, כאשר כל שער מיוחד יותר מהקודם והכל שאלה של טעם אישי. ראיתם שער שאהבתם? נוכל לייצר כזה גם עבורכם ולתכנן אותו כך שיתאים למידות שטח הבית. ראיתם רק כיוון או שיש לכם שער אחר בראש? אנחנו קשובים וערוכים לעצב את שער החלומות שלכם.

 

ביואב עובדיה אנחנו מאמינים שאין כמו מראה עיניים ולכן אנחנו מזמינים אתכם להגיע לאולם התצוגה וגם להתרשם מקטלוג השערים באתר הבית שלנו. כשתראו את השער הנכון, אתם כבר תזהו אותו מיד.

 

מחפשים שערים לבית פרטי? אנחנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח לתכנן, לייצר  ולהתקין עבורכם שער מעוצב ואיכותי.

 

 
מאמרים נוספים :

» שערים לבית פרטי

שערים לבתים פרטיים הם מקדם בטחון המאפשר ליושבי הבית להרגיש בטוחים ולקבל פרטיות מלאה. החשש הגדול לכל מי שיש לו וילה או בית פרטי הוא שייכנסו אליו הביתה "אורחים לא רצויים", לכן הפתרון היעיל הוא להתקין שערים לבית פרטי. במהלך השנים הפכו השערים לבתים פרטיים לאחד מהמוצרים המובילים...
מאמרים - עמוד הבית עיצוב עיצוב הבית כללי שיקולים בבחירת שערים לבית פרטי
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com