הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שירותי הוסטינג בישראל לאתר אינטרנט PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י עידן שלומן   
ראשון, 08 מרץ 2015 09:28

בניית אתר אינטרנט אפשרית כיום במספר דרכים. מבניה עצמאית והתאמה אישית או באמצעות הישענות על מערכות ניהול תוכן דוגמת וורדפרס, ג'ומלה ואחרות. המשותף לכולן הוא הצורך בחבילות אחסון PHP. עוד על חבילות אחסון אלו במאמר הבא.

בניית אתרים כיום שונה מאוד מזו שהיתה נהוגה לפני עשר שנים או יותר. ההתפתחות של בניית אתרים הנישענים על מערכות ניהול תוכן מוכנות דוגמת ג'ומלה או וורדפרס הפכה את עבודת התיכנות עצמה לקלה ופשוטה יותר ובעיקר שימוש בגרפיקה מוכנה מבין אלפי תבניות מוכנות ובעיקר שפת תיכנות שכבר כתובה ברובה ודורשת רק התאמות לצרכי הלקוח הספציפי.

אתרים מבוססי מערכות ניהול אלו הינם אתרים הכתובים על בסיס שפת תיכנות PHP הנפוצה בעולם ועל כן דורשים שירותי הוסטינג (אחסון אתרים) המבוססים על אחסון PHP.

מהי PHP?

שפת תיכנות PHP הינה שפת שרת. הדבר אומר בשפה פשוטה כי מדובר בשפת תיכנות המבוססת על עבודה מול השרת עצמו ושימוש במשאבים שלו לעיבוד ותצוגה של נתונים עבור הגולש באתר. שפה זו נתנה דחיפה משמעותית להתפתחות של אתרים דינאמיים ובעיקר לאפליקציות והיא הנפוצה בעולם מזה שנים רבות.

מהו אחסון PHP?

חבילות אחסון PHP הינן כאלו היושבות על שרתי UNIX ומיועדות לשימוש של אתרים הכתובים בשפת PHP. חבילות הוסטינג שכאלו מותאמות לצרכי האתרים הכתובים כך ולכן התפוקה שלהם גבוהה עבור הגולש שלא יודע מה מתרחש "מאחורי הקלעים" וכמה השרת המותאם לתיכנות האתר עובדים במשולב בצורה יעילה עבורו כגולש.

אחסון PHP הינו הכרחי למערכות ניהול התוכן שהזכרנו בתחילה (וורדפרס, ג'ומלה ואחרות) שכן הוא מותאם לעבד את הנתונים שעוברים דרכן ולספק מענה מהיר לכל גולש באתרים שכאלו.

איך שוכרים אחסון PHP?

חבילות הוסטינג מבוססות PHP הן הנפוצות ביותר בעולם כמו גם בישראל. כל חברות אחסון האתרים מספקות חבילות שכאלו שכן מדובר גם על שיטת אחסון אתרים יעילה ביותר, גם כזו שנותנת מענה למרבית האתרים והאפליקציות הקיימים כיום וגם כזו שנהנית מרמת אבטחה גבוהה יחסית לאופציות אחרות והדבר חשוב ביותר בשנים האחרונות.

כל שיש לעשות הוא להיכנס לאתרים של חברות הוסטינג שונות ולבדוק אודות חבילות האחסון שלהן ולראות אם הן מבוססות PHP או לא. בין אלו המבוססות על שיטה זו יש לבצע השוואת מחירים ונתוני חבילת אחסון כמו לפני רכישה של כל מוצר אחר כמובן.


 
מאמרים נוספים :

» שרת VPS תקין הוא המפתח להצלחה שלכם ברשת

האתר שלכם אינו פועל באופן רציף? יש לכם מדי פעם "נפילות" שלו מהרשת? חווים תקלות חוזרות על עצמן בפעולות של גולשים באתר? הגיע הזמן להחליף שרת אחסון! שרת אחסון אתרים בישראל ניתן להחליף מתי שרוצים ומדובר על מרכיב חשוב ביותר בהצלחה שלכם ברשת האינטרנט. שרת איכותי יבטיח את הפעילות...

» אתר וורדפרס צריך חבילת אחסון וורדפרס

האתר שלכם ישן ואתם חושבים על אתר אינטרנט חדש? כדאי מאוד שתבדקו את האפשרות שהוא יהיה מבוסס על גבי מערכת ניהול תוכן של וורדפרס (WordPress) הנחשבת למערכת הנפוצה בעולם. והיא גם חינמית... מהי מערכת ניהול תוכן וורדפרס? מערכת וורדפרס היא מערכת שנועדה במקורה לניהול של בלוגים שהיו...

» השוואת מחירים בנושא אחסון אתרים

אתם נמצאים לפני בחירה בספק שירותי אחסון לאתר החדש שלכם? רצוי להיכנס לאתרי השוואות מחירי חבילות אחסון בטרם תקבלו החלטה חפוזה. ההבדלים בתחום גדולים וכדאי להיות מודעים למה אפשר לקבל ובכמה.אתר האינטרנט החדש שלכם מוכן לעלייה לאוויר ולהיות נגיש לגולשי האינטרנט מכל קצוות העולם....

» אחסון אתרים windows

 מהי פלטפורמת איחסון אתרים windowsמי שפתח מימיו אתר אינטרנט כבר מכיר את ההליכים הכרוכים בכך ואת מה שנדרש מכל בעל אתר. יש בינינו מי שהעדיף לתת את המטלה בידי חברת אחסון אתרים אשר תבחר עבורו את השרת עליו יאוחסן האתר, את מערכת ההפעלה בין שמדובר בלינוקס או ב windows, את התחזוקה השוטפת...

» איפה ראפשר לקנות אחסון אתרים?

קניתם אתר?בהנחה וכבר בניתם אתר, דאגתם לו לעיצוב, העליתם אליו תוכן והשקעתם בו זמן - מתעורר הצורך לברר לגבי קניית חבילה אחסון. כל אתר ברשת, קטן או מקצועי, צריך להיות מאוחסן על שרת. השרת הזה זה מחשב ענק שלא כמו מחשב ביתי איתו ניתן לגבות מספר רב מאוד של קבצים ביחד למגוון טיפים...
מאמרים - עמוד הבית אינטרנט ומחשבים שירותי בניית אתרים שירותי הוסטינג בישראל לאתר אינטרנט
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com