הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שירותי שידוך PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניר   
שני, 24 יולי 2017 09:53

שידוך הוא האמין בדרך כלל על ידי אנשים עקב אסטרולוגיה הודית

זה לא עניין של מחלוקת כי האסטרולוגיה ההודית אכן קיים. זה רק עניין של להאמין בכך. ב הודי להגדיר אנשים האמינו מאז במאה סימני שמש משחקים תפקיד הרבה פעילות בחיים. אם נחת יסוד בית, החל מיזם עסקי, או אפילו כמה מאמינים נלהבים החל מהבית ולוודא כי הסימנים הם מושלמים סימנים מועטים.

 

בשנת סט כזה אמונות תפל עד זה טבעי כי נישואים צריכים שיתקיימו בזהירות ובחישוב עליונים. במילות נאות אלה לא יכולים להיות אמונות טפלות. הם עשויים להיות אמונות. אבל השאלה היא האם בשום מקרה רע להתרחש גם עם כל כך הרבה חישוב. הנקודה לזכור אצל רוב האנשים היא זו של נחמה.

 

אין עמדות פלנטריים ספק ומשמעותם הוכחו מדעית כנכונות. לדוגמא שידוך מבוסס על חישוב מדעי כזה. כוכבי לכת שונים כפי שהם מכנים את זה בדרך כלל מוצרים משלהם ורעים. ברור העמדות בין הכוכבית עלולות לגרום תופעות טובות ורעות. מחקר עמוק לתוך האסטרולוגיה הודית הקים את החשיבה המדעית בהדרגה.

 

באופן דומה למושג הנומרולוגיה הוא מקבל הגיבוי של חישוב מדעי לאור הנמקת אסטרולוגים. זה הוא מקבל הוקם בהדרגה לחיים היום יום של אנשים. עכשיו יש מוסדות שבהם קורסים באסטרולוגיה ההודית מוצעות עם מעלות במשרה מלאה. זוהי הוכחה מספיק שאנשים מאמינים שידוך המבוסס על מחקר לוגי ומדעי מספיק.

 

לפני נישואים, סימני השמש של כלות וחתנים פוטנציאליים מותאמים כראוי. אלו הם סיכויים גבוהים של חיי נישואים טובים מבורכים. הנושאים מ לנישואים כאלה יש השפעה כלשהי על ידי משרד שידוכים. אבל מתנגדי תאוריות כאלה נמצאים גם ההגדרה. סיבות שונות ניתנות על ידם. הם טוענים שזה לא הוכחה מלאה. אחרת, למה לעשות הרבה נישואים לא הצלחות כצפויות.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com