הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שלבים להצלחה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david halilov   
שני, 25 ספטמבר 2017 06:01

הגיע הזמן שהעסק שלכם יעבור שינוי בכל מה שקשור לאופן הפעולה שלו והמטרות על מנת שיצליח לעשות את קפיצת המדרגה הנדרשת

 

העסק שלכם כבר קיים מספר שנים והצליח לבסס את עצמו ככוח לא מבוטל בשוק כיום בישראל, במידה והעסק שלכם הצליח להגיע למעמד שכזה אז אתם ראשים לתפוח לעצמכם על השכם, כי עשיתם עבודה טובה מאוד. כעת השלב הבא שהוא קשה הרבה יותר מדובר על בניית תוכנית עבודה שנתית שתסייע לעסק שלכם לבצע את העלייה בשלב ולהפוך להיות מוביל בתחומו בישראל.

בניית תוכנית עבודה שנתית צריכה להתבצע תוך כדי מחשבה רבה ובחינה מעמיקה של אינספור פרמטרים שעשויים להשפיע עליה. דבר חשוב מאוד בכל הקשור לתוכנית העבודה הוא כי יש לתת לה זמן ולהבהיר לעובדים כי לא ניתן להשיג את כלל היעדים המופיעים בתוכנית כבר בשליש הראשון של השנה.

עסקים רבים, בוחרים להסתייע באנשי מקצוע מן השורה הראשונה בתחומם בארץ, על מנת לבנות תוכנית עבודה שנתית שתהיה טובה ותכיל את כל הפרמטרים הרלוונטיים, על מנת שבסוף אותה שנה העסק שלהם אכן יבצע את קפיצת המדרגה המדוברת.
אנשי מקצוע אלו, מגיעים אל העסק לומדים אותו, משוחחים עם העובדים, מבינים בדיוק מהם הדברים החשובים להם במקום העבודה ומה מבחינתם הינו יעד ריאלי לעמוד בו.
לאחר מכן בשיחה משותפת על מנכ"ל החברה, נקבעים כלל המטרות והיעדים לעובדים ולעסק עצמו בדגש על קביעת לוח זמנים לעמידה בכל יעד ויעד.


עבודה מסודרת

ברגע שקובעים תוכנית עבודה ומקפידים לעבודה על פיה, תופתעו לגלות כי זה הופך את החיים של העובדים והמנהלים לקלים ופשוטים הרבה יותר. העובד יודע בכל זמן נתון מה בדיוק המנהלים מצפים ממנו ומה עליו לעשות, על מנת להצליח ולעמוד בכל היעדים שהוצבו לו.
זכרו עבודה מסודרת ועל פי תוכנית סדורה היא השלב הראשון לקידום והצלחה של בית העסק שלכם.


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com