הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שמאי מקרקעין תל אביב לבחינת שווי הנכס PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י david   
רביעי, 03 ינואר 2018 14:58

אם אתם רוצים לקנות בית חדש בתל אביב, חשוב להזמין שמאי מקרקעין, על מנת שאפשר יהיה לדעת את השווי המדויק של הנכס, ולהבין האם המחיר המבוקש הוא גבוה מדי, סביר או השקעה משתלמת במיוחד.

הביקוש למגורים בתל אביב רק עולה עם השנים, למרות שמחירי הנדלן בעיר הגדולה הם הגבוהים ביותר. לאור המחירים הגבוהים, בדיקה של בית המוצע למכירה בדידי שמאי מקרקעין היא חלק בלתי נפרד מתהליך בחירת הנכס שקונים. בלעדי ייעוץ מקצועי של שמאי מנוסה, אי אפשר לדעת עד כמה הרכישה משתלמת, אם בכלל.

שמאי מקרקעין תל אביב הוא בין אנשי המקצוע הבודדים שאין להם אינטרס אישי בתהליך מכירה ורכישה של נדלן. השמאי נותן מידע ופרטים שמותנים בידע ובניסיון שהוא צבר בתחום, ואנחנו הקונים הפוטנציאליים משתמשים במידע לפי ראות עיננו. כמובן שבדיקה של שמאי כרוכה בתשלום כספי, אך הידע והניסיון של השמאי יעזרו לנו לחסוך הרבה מאוד כסף. על כן, בין אם אנחנו רוצים לקנות את הנכס לצורכי מגורים ובין אם לצורכי השקעה, אל לנו לוותר על בדיקה של שמאי מקצועי ובעל ניסיון.

חשוב לציין שבחינת שווי של נכס כוללת לא רק בחינה של הנכס עצמו, אלא גם של האזור שבו הוא נמצא, מכיוון שלנתוני הסביבה יש השפעה על איכות המגורים שאפשר לקבל בנכס המבוקש. זו הסיבה שצריך שמאי מקרקעין תל אביב שמכיר את האזור כמו את כף ידו, ולא לקחת שמאי שעיקר עבודתו נעשית בערים אחרות.

עוד חשוב לציין שמלבד המחיר, הבדיקה של הנכס בידי שמאי מקרקעין תסייע לנו להבין את טיב המצב הפיזי שלו, או חומרת המצב, ושני אלו הם בעלי השפעה על שווי הנכס. במילים אחרות, אם נדמה לכם שמצאתם דירה בתל אביב במחיר מציאה, הבדיקה של השמאי תעזור לכם להבין האם אכן מדובר במציאה או שמא מדובר בדירה שתחלוב מכם כסף עבור תיקונים, שיפוצים ותחזוקה. אומנם מחירי הנדלן בתל אביב הם כמעט בלתי אפשריים, אבל כדאי להשקיע בדירה איכותית, ולא לקנות דירה במחיר נמוך שלא תיתן מענה לצרכים האישיים ורק תפגע באיכות החיים.

 אז איך זה עובד?

אחרי שעשיתם חיפוש לנכסים בתל אביב, החלטתם לראות את אלו שעונים לקריטריונים שלכם ומצאתם את זה שמתאים לכם, עליכם ליצור קשר עם שמאי (כדאי לבקש המלצות מבעלי מקצוע בתחום או ממכרים) כדי שיבדוק את הנכס. השמאי יספק לכם שומה שבה מצוין שווי הנכס לפי הערכה שלו, ופירוט של הנתונים הרלוונטיים שהובילו להכרעת השווי. עכשיו הכדור בידיים שלכם- אם המחיר המבוקש גבוה משווי הנכס, זה הזמן למשא ומתן עם בעל הנכס. במידה והמחיר המוצע הוא נמוך והשומה של השמאי מציגה שווי גבוה יותר, כדאי להזדרז בקבלת ההחלטה הסופית, שההזדמנות לא תחמוק מבין ידכם.


 
מאמרים נוספים :

» שמאי מקרקעין בתל אביב

תל אביב היא לב ליבה של המדינה וגם הלב של עולם הנדל"ן הישראלי עם שפע של מבנים שונים ובמחירים הגבוהים בישראל. בשל כך עבודתו של  היא מורכבת ודורשת התמחות בעיר הגדולה. אחד המקצועות הכי "פיננסיים" שישנם הוא זה של שמאות מקרקעין ועל אחת כמה וכמה כשמדובר בשמאות של מקרקעין בתל אביב....
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית שמאי מקרקעין תל אביב לבחינת שווי הנכס
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com