הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שמים סוף למכת הפריצות עם סורגים מתקפלים PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י webz   
רביעי, 26 יוני 2019 08:57

המנגנון לפיו סורגים מתקפלים פועלים הוא הזזה מצד לצד – כאשר כך תוכלו לשלוט בפתיחתם וסגירתם על פי ההעדפות האישיות שלכם.

וכך החצר הפרטית הפכה להיות הבטן הרכה בבית

כל חייכם חלמתם על בית צמוד קרקע עם גינה. כעת, אתם מבינים שעל מנת שהחלום שלכם אכן יהיה אותו חלום שדמיינתם בראשכם, עליכם לנקוט בשלל אמצעי אבטחה במטרה לשמור על הבית שלכם – שלכם. בעולם אוטופי הרי שהייתם יכולים להשאיר את דלת הבית שלכם פתוחה בכל לילה, אך המציאות מעט אחרת. כשם שאתם נועלים את דלת הכניסה ודואגים להציב דלת עמידה בפני פריצות, כך עליכם לדאוג גם לפתח  המרפסת או הגינה, שמפריד בין פנים הבית לחוץ הבית.

התקנה של סורגים מתקפלים היא כל מה שאתם צריכים בכדי ליהנות מכל העולמות: מצד אחד, הסורגים שומרים על החלל הפנימי שלכם מוגן שכן הוא אינו מאפשר לפורצים לחדור אל תוך הבית. מצד שני? כל עוד תרצו ליהנות מיציאה לגינה, הרי שתוכלו לפתוח את הסורגים בקלות.

סורגים מתקפלים: עד כמה הם "מספקים את העבודה"?

המראה של הסורגים הקבועים קצת יותר מרתיע מאחר וכל פורץ מבין כי אין באמת דרך לחדור אותם. עם זאת, גם הסורגים המתקפלים משרתים אתכם על הצד הטוב ביותר מ-2 סיבות:

  • ראשית, סורגים מייצרים הרתעה נפלאה

  • שנית, את הסורגים נועלים באמצעות מנעול חזק

בחצרות ומרפסות אין עוד פתרון טוב יותר מסורגים מתקפלים: הם גמישים ומאפשרים לכם לקבוע מתי הם ישולבו על דלת המרפסת או הגינה ומתי לא. 

לא רק בפתח החצר – היכן מומלץ עוד להתקין סורגים?

ישנם אלו המעדיפים להתקין את הסורגים המתקפלים גם על חלונות המטבח, האם כדאי לעשות זאת? בסופו של דבר, מדובר על העדפה אישית. בעת שאתם מתקינים את הסורגים הקבועים, הרי שאין אפשרות לפתוח ולסגור אותם. עם זאת, הסורגים המתקפלים נותנים לכם את האפשרות ליהנות ממשב רוח מרענן ומכניסה אידיאלית של אור עם פתיחתם המוחלטת בעת שאתם שוהים בבית.

שימו לב: התקנת הסורגים לא מומלצת רק לאנשים המתגוררים בבתים צמודי קרקע ובקומות נמוכות. גם אם אתם גרים בקומה 5 לדוגמא, אתם חשופים למעשי הפריצה הלא מוסריים של אותן כנופיות. התקנת הסורגים גם תאפשר לכם לישון בשקט וגם תבטיח כי אותם פורצים לא יצליחו לחדור אל החלל הפרטי שלכם.


 
מאמרים - עמוד הבית צרכנות שירותים ומוצרים צרכנות כללי שמים סוף למכת הפריצות עם סורגים מתקפלים
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com