הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שמירת חפצים זמנית או קבועה ליד נתב"ג PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י adam   
ראשון, 15 אפריל 2018 05:20

טסים הרבה לחו"ל ? צריכים מקום לשמור דברים? אנו מציעים לכם שירות שמירת חפצים (מסוג קצת אחר ממה שהכרתם) בקרבת שדה התעופה בסניף של האחים יששכר במושב אחיסמך (סמוך לאייר פורט סיטי) לתקופות זמן שונות ובתאים פרטיים בכמה גדלים במחיר שווה לכל כיס ובצורה בטוחה ודיסקרטית. אין בעיה של חניה ואין תשלומים נוספים פרט לתשלום האפסון החודשי בלבד.

קצת יותר מאשר לוקר מיניאטורי ...

מה אני כבר יכול לשים בלוקר הקטן הזה שמציעים בשדות התעופה, בתחנת האוטובוסים המרכזית או בטרמינל הרכבות? חוץ מתרמיל גב או מזוודה בינונית לא נכנס כלום, אי אפשר במחירים האלו להשכיר כמה לוקרים ואין אפשרות לאחסן חפצים גדולים יותר, אין כמו מחסן פרטי מרווח עם מספיק מקום לכל הדברים האישיים שצריך לאפסן בזמן שנוסעים לחו"ל ללימודים או עבודה או בכלל למי שמרבה בנסיעות וצריך את המרחב האישי ואת הפינה השקטה שלו.

זול ואטרקטיבי לכל אחד

נכון, הכי נוח זה תא אפסון בקרבת מקום כזה שרק פותחים לוקחים והולכים בלי לנסוע למקום אחר בשביל לאחסן, למי יש כח אחרילפני טיסה ללכת למקום נוסף, זה סופר הגיוני וסופר מתבקש שיהיה לוקר מתחת לאף, אממה... אם רוצים לאחסן קצת יותר מתיק בודד ולתקופה קבועה המחיר יוצא ממש יקר!, הבעיה עם המקומות שמציעים שמירת חפצים שאין הרבה הבנה לעניין ואין גם הרבה ברירה שטח שדה התעופה מאוד יקר ומנוצל היטב אין שטח אחסנה מיותר רק שירות אפסון מינימאלי.

תכלס' כמה זה עולה לי?

 לוקר גדול (פי 50 יותר גדול מלוקר סטנדרטי) = תא אישי משלך = רק 200 ₪ לחודש (כולל מע"מ)

בתא אישי אפשר לאחסן כ 70 קופסאות, ארגזים, מזוודות, שקיות, קרטונים. אופניים מוצרי חשמל וכו'

 

לאפסן ולשכח

בתשלום חודשי קבוע בכרטיס אשראי המחיר יגבה רק תמורת חודש בחודשו ולא מראש לכל התקופה לכמה זמן שתרצו בלי הגבלה במספר החודשים או השנים ובלי שתצטרכו כל הזמן לדאוג לחדש את התקופה או להתקשר, גם אם התעכבתם מכל סיבה שהיא מעבר לתכנון המקורי אנו נמשיך לשמור לכם על הדברים ולא תצטרכו לחזור ארצה בשביל לטפל בחפצים השמורים אצלנו.

שומרים לך על החפצים

להיות בטוחים ושאננים בלי טרדה או דאגה שקרה משהו לתכולה שלכם, המחסנים שלנו נמצאים במקום שמור ובטוח כאשר כל תא נעול ושמור אצלנו במתחם. החברה שלנו בעלת ותק ומוניטין ותוכלו לישון בראש שקט כאשר אתם מעבר לים והדברים שלכם נמצאים בידיים טובות.

ביטוח לכל מקרה

אל תשכחו שגם במקום הכי בטוח בעולם כדאי שיהיה ביטוח (אפילו הכסף שלכם בבנק יש ביטוח...) לכן כל חברה אמינה ואחראית תבטח לכם את הדברים, גם אנחנו גאים לתת לכם לוקר לשמירת חפצים עם ביטוח מצוין (ובדרך כלל כלול במחיר הלוקר, עד סכום מסוים כמובן) שאלו אותנו

טיסה נעימה :-)


 
מאמרים - עמוד הבית כללי קטגוריה כללית שמירת חפצים זמנית או קבועה ליד נתב"ג
Copyright © 2019. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com