הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שמלה מושלמת לאירוע חתונה PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י ניסן אשכנזי   
שלישי, 25 יולי 2017 17:50

כל קיץ זה קורה מחדש, מתקפה של הזמנות לאירועים שונים מגיעה אל כל בית אב בישראל, ואלה צריכים להתחיל ולהתמודד עם הוצאה ניכרת נוספת שמתרחשת דווקא בעת שבה ההוצאות גבוהות עוד יותר בשל היות הילדים בבית למשך כל חופשת הקיץ.

מה זה אומר? כי מלבד העלות הגבוהה יותר של הפעלת מזגן כי יש מישהו בבית במשך היום, ישנן הוצאות גדולות עבור הזמנה של ארוחות, ושאר בילויים שעולים יותר ומצטרפים אל הבילוי שכולל הגעה אל אירוע וההכנות אשר נדרשות עבורו, דבר שהעלות עבורו גדלה ככל שמדובר באדם קרוב יותר שמארח את האירוע. אם את האחות של הכלה או האמא שלה, זה תמיד כדאי לחפש שמלות ערב בדיזנגוף ולחסוך זמן בהתרוצצות בין אזורים מפוזרים יותר של בוטיקים לאירועים.

 

הבחירה הכי חשובה לחתונה

השמלה היא גולת הכותרת מכל הבחינות. כמובן שמכינים מעטפה עם סכום נאה של כסף, כמובן שמחפשים אחר מאפרת מוכשרת שתעניק מראה זוהר יותר בכל תמונה שתצולם באירוע של החתונה, אבל כאשר מדברים על הבחירה של השמלה עצמה מתחיל מסע ארוך שבו כל אישה רוצה להיראות הכי נוצצת שאפשר עם שמלה לא פחות ממחמיאה.

השמלה היא הפריט שיעלה הכי הרבה כסף, למרות שאם מחברים את העלות של האיפור, הנעליים והתסרוקת מקבלים עלות כוללת שיכולה להיות בסך די יקר של כסף. זה כבר ידוע כי טווח המחירים יכול להיות של כמה מאות של שקלים ולהגיע אל כמה אלפי שקלים די בקלות, לכן מאוד חשוב לעבור על פני חנויות של שמלות ערב בדיזנגוף אשר יכולות להתאים גם לטעם האישי וגם לכמות הכסף הזמינה לתשלום כאשר מבינים שיש הוצאות גבוהות מן הרגיל ועוד כמה אירועים נוספים בהמשך הדרך...


 
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com