הפוך לעמוד הבית
  • חיפוש מאמרים באתר
  • חיפוש ב Google
  • חיפוש ב Yahoo
שערים לבית פרטי PDF הדפסה דוא
דירוג משתמש: / 0
גרועהכי טוב 
נכתב ע"י שערים   
שלישי, 28 מרץ 2017 07:25

שערים לבתים פרטיים הם מקדם בטחון המאפשר ליושבי הבית להרגיש בטוחים ולקבל פרטיות מלאה. החשש הגדול לכל מי שיש לו וילה או בית פרטי הוא שייכנסו אליו הביתה "אורחים לא רצויים", לכן הפתרון היעיל הוא להתקין שערים לבית פרטי. במהלך השנים הפכו השערים לבתים פרטיים לאחד מהמוצרים המובילים והדבר הראשון שיש לעשות כאשר עוברים לבית פרטי זה להתקין שערים. קיימים בשוק מגוון רחב של שערים , ובכל זאת איך יודעים מהו השער הכי מתאים?

 

סוגי השערים לבתים פרטיים

 

שערים לבית פרטי מעלים את רמת הבטיחות ליושבי הבית ומאפשרים להם אורח חיים בטוח יותר, יחד עם זאת שער לבית פרטי הוא החזית של הבית ויש לבחור שער שיתאים במידות , בעיצוב ובאיכות שלו. יש מספר דגמים בולטים ומוכרים בתחום שערים לבית פרטי:

 

שער צף- שער הנפתח כלפי מעלה, היתרון בשער מסוג זה שהצירים שלו אינם בולטים, הוא עמיד וחזק. אך יש הגבלת גובה מסוימת וחשוב לבדוק היטב לפני שמתקינים שער כזה.

 

שער הזזה- שער שנפתח והוא נע על מסילה, היתרון בשער כזה הוא שאין הגבלה בתנועה והוא נפתח לרווחה.שער הזזה הוא חשמלי והפתיחה שלו נעשית בעזרת שלט.

 

שער בצורת גלילה- שער זה נפתח כמו תריס חשמלי , היתרון בהתקנת שערי גלילה הוא חיסכון במקום, כך שאם מקום החניה קטן ואתם רוצים שער שיתאים למימדים אלו, ניתן להתקין שער מסוג זה שיפתור את הדילמה.

 

קיימים סוגים רבים של שערים לבית פרטי, מה שבאמת חשוב זה לבחור חברה מקצועית ואנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום התקנת שערים. יש לציין כי בחירת שערים לבית פרטי אינה מסתכמת רק בעיצוב אלא גם בבטיחות ואחראיות. ולכן התקנה מקצועית וקפדנית היא תנאי הכרחי לביצוע עבודה מוצלחת.

 

אנו בחברת אלדד שערים מתמחים בסוגים רבים של שערים, ומציעים מגוון פתרונות בתחום השערים. בעזרת צוות המומחים ובעלי המקצוע המובילים בתחום מעל 10 שנים ניתן לכם את הייעוץ וההכוונה וכמו כן גם הביצוע- כל זאת תחת קורת גג אחת.

 

למידע, ייעוץ ופרטים נוספים בתחום התקנת שערים לבית פרטי, שערים מאלומיניום , גדרות, שערים חשמליים וכדומה אתם מוזמנים ליצור קשר.
 
מאמרים נוספים :

» עיצוב שערים חשמליים לפי ציפיות הלקוח

שערים חשמליים   במידה ותהיו מעוניינים לרכוש שער חשמלי אזי תוכלו להיות בטוחים כי ישנה חשיבות עצומה לעניין העיצוב. בעזרת שער חשמלי אשר יהיה מעוצב ובצורה מיוחדת למדי כל אחד ואחד מכם יוכל להיות בטוח כי יתאפשר לו להיות במצב בו העיצוב כולו יענה על הציפיות שלו ובצורה הטובה ביותר...

» שערים חשמליים לחצר שתהיה רק שלכם

שערים חשמליים   במידה ואתם מחפשים אחר שערים חשמליים ותהיו מעונייניים למצוא את השער אשר יענה על הצרכים שלכם ובצורה הטובה ביותר שישנה אזי כל אחד מכם יכול להיות בטוח כי יתאפשר לו להשיג בדיוק את שהוא רוצה וזאת אם הוא יחליט לפעול בצורה בה הוא יחליט להשקיע לא מעט מזמנו וזאת...

» שערים חשמליים באיכות גבוהה

שערים חשמליים   במידה ואתם שוקלים התקנה של שער חשמלי בבית שלכם, אז יהיה כדאי לכם להכיר בעובדה שזה משהו שיכול לשנות את ההרגשה של הבטיחות שלכם בבית. הכוונה היא שאתם יכולים להרגיש בתחושה הרבה יותר נעימה ובטוחה אם אתם רק תעשו את הדבר הנכון ותבחרו לפנות אל גורם שיוכל למכור לכם...

» שערים חשמליים בעיצוב יוצא דופן

שערים חשמליים בעיצוב יוצא דופן   רוצים להביא לכדי מצב בו יהיה בידכם  אשר יהיה מעוצב בצורה מקורית למדי? דעו לכם כי יש היום לא מעט אופציות מעניינות למדי אשר יהיו למולכם וזאת אם תרצו למצוא את השער המושלם. לפיכך כל שתצטרכו לעשות יהיה לוודא כי אתם בוחרים באופציה הטובה ביותר...

» שערים חשמליים במגוון איכויות

שערים חשמליים במגוון איכויות   אלו מכם אשר ירצו בכך יוכלו להיות בטוחים כי אפשרי למצוא היום  אשר יגיעו במגוון רחב למדי של איכויות שונות. לאור זאת תהיו חייבים לוודא כי אתם פועלים בצורה בה אתם בוחנים ובצורה המעמיקה ביותר שישנה את כל האופציות השונות אשר תהיינה למולכם. כל אחד...
Copyright © 2018. מאמרים מבית הגאון. Designed by Shape5.com